Patricia Kazadi w wyciętym bikini. Fani wniebowzięci: Jak młoda Janet Jackson

Patrycia Kazadi opublikowała na Instagramie zdjęcia w bikini. Fani piosenkarki nie mogą wyjść z podziwu nad jej urodą.

Patricia Kazadi często wstawia do sieci swoje zdjęcia, przemyślenia i informuje o nowych projektach. Tym razem zdecydowała się udostępnić ujęcia siebie samej, prosto z Tajlandii. Gwiazda zapozowała na nich w bikini. Internautom bardzo spodobały się najnowsze zdjęcia prezenterki, nie szczędząc jej komplementów w komentarzach.

Zobacz wideo Stylizacje Kazadi na każdą sylwetkę

Patricia Kazadi w mocno wyciętym bikini. Fani wniebowzięci

Kazadi na zdjęciach pozuje w pomarańczowym, dość mocno wyciętym bikini podkreślającym jej sylwetkę. Widzimy, że znajduje się w rajskim ogrodzie - na drugim planie nie brakuje egzotycznej roślinności, a nawet basenu. Jak przyznała w opisie do wpisu, strój jest prezentem od Ewy Chodakowskiej.

Prezent niespodzianka od Ewa Chodakowska właśnie dotarł do mnie do Tajlandii. Jak wam się podoba? - zapytała fanów Kazadi.
 

Fani w komentarzach rozpływają się nad urodą piosenkarki. Pojawiły się nawet głosy, że przypomina Janet Jackson za czasów młodości.

Pozazdrościć, nie każdy może wyglądać tak pięknie. Masz w sobie tyle wdzięku, że niejedna kobieta może ci pozazdrościć.
Marzenie taka figura, przepiękna jesteś. Bogini!
Jak młoda Janet Jackson.
Jak się z tyłu prezentuje? - czytamy.

Na ostatni komentarz gwiazda postanowiła odpowiedzieć. Z humorem przyznała:

Insta chyba nie jest na to gotowe!

Patricia Kazadi, która z show-biznesem związana jest od najmłodszych lat, w 2020 roku postanowiła odpocząć od medialnej kariery. Jak się okazuje, miała ku temu ważny powód. W jednym z ostatnich wywiadów opisała, z jakim cierpieniem żyła przez lata i jak wyglądał jej powrót do zdrowia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.