Madonna pokazała niemal całe piersi. Na tych zdjęciach szokuje jak nigdy

Madonna nie ma problemu z publicznym odsłanianiem ciała. Znaleźliśmy zdjęcia artystki sprzed kilku miesięcy, na których pokazała biust niemal w całej okazałości.

Określana dziś jako ikona popkultury Madonna nie tylko nie stroniła nigdy od kontrowersji, ale wręcz oparła na nich swój sceniczny wizerunek. Królowa popu w show-biznesie funkcjonuje już od ponad 40 lat, a w kwestii szokowania odbiorców niewiele się u niej zmieniło. Dziś jednak Madonna ma do dyspozycji media społecznościowe, gdzie publikuje coraz odważniejsze zdjęcia.

Zobacz wideo Teledyski, które wzbudziły największe kontrowersje

Madonna topless. Na zdjęciu zasłoniła tylko sutki

Nie ma wątpliwości, że Madonna znakomicie czuje się w swoim ciele i nie ma oporów, aby je publicznie odsłaniać. Efektami odważnych sesji zdjęciowych chętnie dzieli się na Instagramie, jednak nie wszystkie fotografie artystki spotykają się z przychylnym odbiorem fanów. Tak było m.in. w przypadku kadrów, na których gwiazda zasłania biust wyłącznie torebką Balenciagi.

Nie są to jednak jedyne wzbudzające kontrowersje fotografie Madonny z ostatnich miesięcy. Trafiliśmy bowiem na ujęcie z sesji z października, którą wokalistka najprawdopodobniej promowała 30-lecie albumu "Erotica", który ukazał się 30 października 1982 roku. Na zdjęciu, które kilka dni przed rocznicą premiery płyty trafiło na InstaStories, artystka ubrana jest w kabaretki i złoty, mocno opinający talię gorset, który w pełni odsłania jej biust. Madonna ukryła na fotografii jedynie sutki, zasłaniając je emotikonami.

MadonnaMadonna instagram.com/@madonna

Część fanów od jakiegoś czasu martwi się o wokalistkę. Niepokój wzbudzają jednak nie rozbierane zdjęcia, ale głównie zachowanie Madonny na publikowanych przez nią na TikToku filmikach. Na nagraniach nie brakuje erotycznych gestów, twerkowania i osobliwych min. Gwiazda zdaje się też obsesyjnie próbować zatrzymać widoczny na twarzy upływ czasu i nie przypomina siebie sprzed lat. Zdaniem części fanów Madonna nieco się pogubiła, a inni twierdzą wręcz, że gwiazda potrzebuje pomocy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.