Tiktokerka zmieniła rozmiar biustu i pokazała nagranie. Ubrania leżą na niej o niebo lepiej

Wiele kobiet marzy o większych piersiach i rozważa ich powiększenie. Są jednak takie jak Michelle Olivares, które opowiadają w mediach społecznościowych o swoich zmaganiach ze zbyt dużym biustem. Tiktokerka postanowiła poddać się operacji zmniejszenia biustu, a jej opowieść stała się hitem sieci!

Michelle Olivares to młoda tiktokerka działająca na platformie pod nickiem @michelleolll. W połowie listopada 2022 r. przyznała, że ma dość swojego dużego biustu i podjęła decyzję o jego zmniejszeniu. Marzyła od niej odkąd skończyła 18 lat, a jej piersi urosły do rozmiaru 32H. Podzieliła się informacją z fanami - jednak nie wszyscy byli zachwyceni jej pomysłem. Olivares przyznała wówczas, że:

Nic nie utrzymuje piersi na miejscu, nie mogę dobrać stanika. Nic nie pasuje dobrze! Wszystko wylewa się bokami, źle wygląda.
Zobacz wideo Doda regularnie bada piersi. "To może uratować życie"

Tiktokerka zdecydowała się zmniejszyć piersi, bo "nie zmieściłyby się w bikini"

Ostatecznie Michelle poddała się operacji, a jej efekty pokazała w mediach społecznościowych. Trzy tygodnie po zabiegu opublikowała filmiki na TikToku, na których widać, jak prezentowała się w tych samych ubraniach przed redukcją i po niej.

Moje duże cycki nie zmieściłyby się w bikini - jestem dużo szczęśliwsza, odkąd poddałam się operacji - przyznała na nagraniu.

'Rolnik szuka żony'. Ada i Michał"Rolnik". Dom Michała i Ady jak z amerykańskiego filmu! Widać go z daleka

Różnica na nagraniu jest spora, a ubrania rzeczywiście dużo lepiej leżą na Michelle. Dziewczyna nie była w stanie powstrzymać euforii podczas przymierzania nowego bikini czy sportowego biustonosza

Choć kupowałam ubrania i bieliznę w największym rozmiarze - wszystko wyglądało, jakbym założyła XS - wyznaje Michelle na TikToku.

Poddała się operacji zmniejszenia piersi. "Rezultat jest wart wszystkiego"

Jej filmiki stały się wiralowe, a pod nagraniami nie brakuje komentarzy kobiet, które zmagają się z podobnymi problemami co Michelle. Wiele z nich przyznało, że także myśli o operacji. Dopytują, czy zabieg był bolesny, a blizny, które zostały, są duże. Jak przyznaje Michelle:

Miałam wiele obaw i bałam się, ale rezultat jest wart wszystkiego. Ostatecznie moje piersi zmniejszono o cztery rozmiary miseczek i teraz mam D.

Internauci potwierdzają, że Michelle po operacji wygląda na bardziej zadowoloną i szczęśliwą niż na  wcześniejszych nagraniach.

Polski 'oszust z Tindera"Oszust z Tindera" zatrzymany. Grozi mu do pięciu lat więzienia

Więcej o: