Marta Linkiewicz pozuje w towarzystwie partnera. Pokazała bardzo zmysłowe zdjęcia. "Fajnie, że jesteś szczęśliwa"

Marta Linkiewicz pochwaliła się efektami nowej sesji zdjęciowej. W sekcji komentarzy posypały się komplementy.

Marta Linkiewicz jakiś czas temu zdradziła, że jest zakochana. Nie publikowała jednak w sieci zbyt wielu zdjęć w towarzystwie nowego partnera. Niedawno postanowiła to zmienić i wrzuciła na instagramowy profil kadry, na których pozuje u boku ukochanego. Fotografie wzbudziły ogromne zainteresowanie internautów. Komentarze, które pojawiły się pod postem, mówią same za siebie. 

Tak wyglądały polskie i zagraniczne WAGs, zanim poznały ukochanych piłkarzyTak wyglądały polskie i zagraniczne WAGs, zanim poznały ukochanych piłkarzy

Zobacz wideo Marta Linkiewicz rozpuszcza kwas w ustach

Marta Linkiewicz paraduje na Instagramie w bieliźnie i uszach króliczka z "Playboya"

Na czarno-biały kadrach widzimy Martę Linkiewicz w innym niż zwykle wydaniu. Ubrana w bieliznę i kabaretki influencerka uwodzi swojego partnera. 

 

Z kolei na profilu jej ukochanego znalazły się nieco subtelniejsze kadry.

 

Fani Linkiewicz są zachwyceni zdjęciami i nie szczędzą jej komplementów. 

Jakie te zdjęcia są piękne. Instagram płonie.
Fajnie, że jesteś szczęśliwa! Pokazujesz wszystkim, że można się podnieść, otrzepać i iść dalej w świetnym stylu. Życzę ci wszystkiego, co najlepsze.
Najpiękniejsza sesja tego roku - czytamy w komentarzach na Instagramie. 

Marta Linkiewicz - kariera 

Marta Linkiewicz zasłynęła w mediach społecznościowych w 2015 roku. Wszystko za sprawą opublikowanych na Snapchacie nagrań, na których opowiadała, że uprawiała seks z raperami z grupy Rae Sremmurd, którzy zagrali koncert w warszawskiej Proximie. Wideo udostępniła znajomym, jednak jeden z nich zgrał je i puścił w obieg. 

Na początku Linkiewicz otrzymywała mnóstwo negatywnych komentarzy na swój temat. Później stopniowo zmieniały się proporcje. Było coraz więcej pozytywnych, pełnych podziwu, bo poradziła sobie z wszechobecnym hejtem, który ją spotykał, zaczęła także o siebie dbać i ćwiczyć. Zainteresowanie swoją osobą przekuła w pieniądze. Stała się popularną influencerką i zapaloną miłośniczką mieszanych sztuk walki. Obecnie jej instagramowym profil obserwuje ponad milion użytkowników aplikacji.

Antek KrólikowskiAntek Królikowski na imprezie z nową partnerką. Mamy zdjęcia

Więcej o: