Agnieszka Włodarczyk chwali się zgrabną sylwetką w skąpym body. Zdjęcie zrobił Robert Karaś. Fanki: Bogini

Agnieszka Włodarczyk opublikowała odważne zdjęcie, do którego zapozowała w body. Wykonał je ukochany. Fanki oniemiały.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś w lipcu 2021 roku zostali rodzicami. W mediach społecznościowych pary szybko pojawiły się zdjęcia z synem, którego nazwali Milan. Od tego czasu chłopiec skradł serca rodziców i chętnie pokazują, jak spędzają rodzinny czas. Tym razem pochwaliła się sylwetką.

Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk bawiła się na weselu w sukience sprzed 20 lat. Pokazała przygotowania do tej imprezy

Gwiazdy 'Królowych życia'Tak zmienili się bohaterowie "Królowych życia". Dagmara była brunetką

Agnieszka Włodarczyk pozuje w skąpym body

Na Instagramie aktorki właśnie ukazało się zdjęcie, do którego zapozowała leżąc na kanapie. Miała na sobie białe, skąpe body, które wyeksponowało jej zgrabną sylwetkę, którą może się pochwalić już rok po porodzie. Za obiektywem stanął jej ukochany.

W obiektywie ukochanego Roberta Karasia - pisała Agnieszka Włodarczyk.
 

Piękne zdjęcie docenili fani, którzy byli zachwyceni jej figurą. Stwierdzili, że ma ciało prawdziwej bogini, a niektórzy nawet pozazdrościli tego, jak widzi ją Robert Karaś.

Pięknie cię "widzi" twój mężczyzna.
Jak to pan Krzysztof Krawczyk śpiewał, dobry fotograf to zdjęcie zrobi i pani ukochany zrobił to bardzo dobrze. Ma pani ciało bogini.
Co to za długonoga modelka? Wow, ślicznie i kobieco. Brawo - zachwycali się fani.

To nie pierwszy raz, kiedy Agnieszka Włodarczyk opublikowała tak odważne zdjęcia. Wcześniej chwaliła się w płaskim brzuchem i pozowała na tle włoskiej architektury.

Agnieszka Włodarczyk zdradza, co robi w wolnym czasie

Partnerka Roberta Karasia po narodzinach syna oddała się macierzyństwu i zaczęła się bardziej udzielać w mediach społecznościowych. Na co dzień towarzyszy jej dużo bodźców i nie ukrywa, że marzy jej się spokój. Kiedy Milan zasypia, a ukochany idzie na trening ona oddaje się cieszy i relaksuje. Poświęca ten czas tylko siebie. 

Agnieszka Włodarczyk z synemWłodarczyk zrezygnowała z pierwszej klasy, jadąc z synem pociągiem. Podała powód

Więcej o: