Edyta Pazura na odważnym zdjęciu. Cała w pianie i pod prysznicem

Edyta Pazura jest nie tylko menedżerką swojego męża Cezarego Pazury, ale także ma swoją markę z ubraniami i biżuterią. W najnowszej sesji zdjęciowej zapozowała pod prysznicem.

Edyta Pazura i Cezary Pazura poznali się w 2007 roku, a dwa lata później byli już po ślubie. O ich związku od początku było głośno ze względu na dzielącą ich różnicę wieku. Edyta Pazura jest młodsza od męża o 26 lat. Udowodnili jednak, że są niezwykle zgranym duetem, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Razem wychowują trójkę dzieci: syna Antoniego oraz córki Amelię i Ritę, a żona aktora od lat dba o jego karierę i jest jego menedżerką. Oprócz tego ma swój biznes, którym jest marka ubrań, perfum i biżuterii. Pazura doskonale sprawdza się także w roli modelki. 

Agata Rubik, Piotr Rubik, Anna Lewandowska, Robert LewandowskiRubik poznał żonę podczas Miss Polonia, a Stuhr oświadczył się na studiach

Edyta Pazura nago pod prysznicem. Tak promuje swoją markę

Edyta Pazura aktywnie prowadzi media społecznościowe oraz bloga. Jej Instagram obserwuje już ponad 255 tys. osób. Gwiazda pokazuje na nim chwile z życia prywatnego, dzieli się blaskami i cieniami macierzyństwa, a także promuje swój biznes. Niedawno poinformowała o nowej kolekcji w swoim sklepie i pokazała zdjęcia, na których cała w pianie pozuje pod prysznicem, a z tego, co można zobaczyć, ma na sobie jedynie biżuterię.

Edyta Pazura pozuje pod prysznicemEdyta Pazura pozuje pod prysznicem Instagram.com/edyta_pazura

To nie pierwszy raz, gdy żona aktora pokazała tak odważne zdjęcia. Kilka miesięcy temu opublikowała fotografię, na której znajduje się w wannie.

 

Kim KardashianKim Kardashian pręży się w za małym bikini. "Boli od samego patrzenia"

Niewiele osób o tym pamięta, ale Edyta Pazura, zanim jeszcze poznała Cezarego Pazurę, próbowała swoich sił w modelingu. W przeszłości startowała w wyborach Miss Małopolski 2007. Jak wyznała po latach, tydzień po udziale w konkursie spotkała swojego męża.

Więcej o: