"Magia nagości" zniesmaczyła widzów. Ten fetysz zostanie na długo w pamięci. Dość obrzydliwe

W jednym z ostatnich odcinków brytyjskiego wydania "Magii nagości" wystąpił 24-letni Josh. Szybko okazało się, że jest fanem nie tylko zgrabnych brzuchów. Jednym zdaniem rozłożył widzów na łopatki.

Josh przyjechał do studia "Magii nagości" z Manchesteru. Przedstawił się jako człowiek "wychowany w religijnym domu". Josh chodził ponad połowę życia do szkoły niekoedukacyjnej, nigdy nie miał dziewczyny, a w show szuka "miłości". Szybko zdradził, jaki jest jego fetysz.

Zobacz wideo Kogo Danny Ferreri nie chciałby zobaczyć nago? Za stówę zrobiłby wyjątek

Doda Martyna WojciechowskaPolskie gwiazdy na odważnych okładkach. Wojciechowska żałuje, a Mucha wręcz przeciwnie

"Magia nagości". Uczestnik z fetyszem pępka

W "Magii nagości" zapewne widziano i słyszano już niejedno, ale akurat ten fetysz pępka pozostanie na długo w pamięci zbiorowej widzów. Josh nie tylko uwielbia kobiece pępki, co samo w sobie jest całkiem miłe. 24-latek zdradził jednak, że im więcej ubraniowych brudków się w pępku znajduje, tym dla niego lepiej.

Myślisz, że u kandydatki w żółtej kabinie znalazłbyś pępkowe brudki? - zapytała prowadząca program.
Gdyby tylko tam były... to już byłbym tam i ja! - odparł ochoczo Josh.

W widzach lekko się zagotowało, choć - to ważne - w żadnym fetyszu nie ma nic złego, dopóki nie krzywdzi on innej osoby. Wybieranie bądź nawet podjadanie czyichś kłaczków ubraniowych z pępka nie wydaje się być krzywdzące dla kogoś, prócz samego wyjadającego - materiały raczej kiepsko się trawią w układzie pokarmowym, więc lepiej pozostałości po koszulkach tylko wybierać, a nie konsumować.

Sylwia Bomba, Karolina PisarekTe gwiazdy nie popisały się kreacjami na wesele. Bomba wyglądała jak panna młoda

W dalszej części programu okazało się, że Josh jest na szczęście fanem nie tylko tego, co w pępku, ale również samego podjadania pokarmów położonych na brzuchu. Prowadząca "Magię nagości" poprosiła uczestniczki, by za pomocą kolorowego lukru w tubkach i pianek marshmallow przyozdobiły swoje brzuchy, na co Josh zareagował z ogromnym entuzjazmem.

Fetysz pępków generalnie nie należy do bardzo rzadkich i ma nawet swoją łacińską nazwę: to alvinofilia. Jej przykłady znajdziecie nawet w... Biblii.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Więcej o: