Anja Rubik i Mary Komasa pozują nago. "Życie w zgodzie z naturą". Bardzo odważne kadry

Anja Rubik pochwaliła się odważnymi zdjęciami na Instagramie. Na kadrach, na których jest nago, pozuje u boku Mary Komasy.

Mary Komasa i Anja Rubik przyjaźnią się od lat. Poznały się na planie sesji do założonego przez modelkę magazynu "25". Od tego momentu gwiazdy bardzo zbliżyły się do siebie, a ich więź zaowocowała współpracą również na polu zawodowym. Teraz modelka podzieliła się odważnymi zdjęciami z wokalistką w mediach społecznościowych.

Anja Rubik podzieliła się bardzo odważnym zdjęciem w mediach społecznościowych

Anja Rubik jest bardzo aktywna na Instagramie, na którym obserwuje ją aż 1,5 mln. użytkowników. Modelka chętnie dzieli się efektami sesji zdjęciowych czy spotkań z przyjaciółmi. Teraz połączyła te dwa rodzaje kadrów i zaprezentowała się u boku Mary Komasy w bardzo odważnym wydaniu. 

Powrót do natury.
 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Internauci są zachwyceni sesją przyjaciółek.

Życie w zgodzie z naturą i z sobą jest najważniejsze.
Po prostu dwie piękne kobiety.
Mam wrażenie, że gdyby ktoś inny dodał takie zdjęcia, to byłby mocno zhejtowany, ale was to omija, bo to zdjęcia są cudowne.

Anja Rubik swego czasu udzieliła wywiadu magazynowi "Viva", w którym opowiedziała o przyjaźni z Mary.

Znamy swoje mocne i słabe strony. Ja wiem, co ją irytuje, Mary wie, co mnie drażni. Akceptujemy siebie, widząc, że jesteśmy dla siebie ogromnym wsparciem. Rozmawiałyśmy o tym, jak chcemy zostać pochowane (śmiech). Jedna drugiej obiecywała, że dopilnuje, żeby to się odbyło we właściwy sposób.

Co myślicie o odważnej sesji zdjęciowej Anji Rubik i Mary Komasy? 

Więcej o:
Copyright © Agora SA