Ma 24 lata i już się oszpeciła! Wydała 700 tys. złotych na operacje plastyczne

Andrea Iwanowa wydała fortunę, by upodobnić się do lalki Barbie. 24-latka ma ekstremalnie duże usta, którymi chwali się w mediach społecznościowych. Brytyjski portal przeprowadził z nią wywiad.

Andrea Iwanowa jest Bułgarką zakochaną w operacjach plastycznych. 24-latka określa się mianem "żywej Barbie". Od 2018 roku poddaje się dużej liczbie operacji plastycznych, a ich efektami chwali się w mediach społecznościowych. O Iwanowej rozpisują się teraz europejskie media.

Zobacz wideo Jakie operacje plastyczne miała Sylwia Bomba? "To jest niesamowite"

24-latka wydała 700 tysięcy na operacje plastyczne, by upodobnić się do Barbie

Bułgarka od 2018 roku przeszła szereg operacji. Powiększyła biust o cztery rozmiary, a przede wszystkim systematycznie wstrzykuje sobie kwas hialuronowy w usta, które już są ekstremalnie duże. 

 

W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć Andrey Iwanowej

Do tej pory 24-latka na operacje plastyczne wydała już równowartość 700 tys. złotych. Jak wyznała w rozmowie z "Daily Star", nie przejmuje się jednak pieniędzmi.

Cena nie ma dla mnie znaczenia, gdy szukam odpowiedniej jakości i profesjonalizmu oraz wymarzonego rezultatu.

Andrea jest aktywna w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których internauci regularnie składają jej różnego rodzaju propozycje.

Każdego dnia fani z całego świata wysyłają mi tysiące wiadomości na portalach społecznościowych i zapraszają na wakacje w przeróżnych krajach i kontynentach. Jeszcze się nie zdecydowałam na taką propozycję, ale może zrobię to w przyszłości - powiedziała.

Bułgarka wyznała też, że kolejne operacje planuje już robić poza granicami swojego kraju.

Wszystkie zabiegi wykonywałam w mieście, w którym mieszkam, czyli w Sofii, ale planuję zrobić kolejną operację na jeszcze większe piersi w Turcji lub w Niemczech, ponieważ w tych krajach są bardzo dobrzy specjaliści.

24-latka stwierdziła również, że w jej kraju bardzo duże usta są modne i przynoszą sławę. Myślicie, że Bułgarki są zadowolone ze słów Iwanowej?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.