Justyna Steczkowska w bikini tańczy na jachcie. Co za sylwetka!

Justyna Steczkowska wypoczywa w jednym z tureckich kurortów. Na Instagramie pojawił się filmik, na którym gwiazda tańczy na jachcie w skąpym bikini. Artystka zachwyca formą i witalnością. Jaki jest jej sekret?

Podczas tegorocznego Festiwalu w OpoluJustyna Steczkowska świętowała swoje 50-te urodziny. Artystka wciąż jest w doskonałej formie, czym chętnie chwali się w mediach społecznościowych. Na Instagramie opublikowała filmik, na którym możemy zobaczyć ją tańczącą w skąpym bikini na jachcie. 

Zobacz wideo Justyna Steczkowska zachwyca figurą w stroju kąpielowym. "Chciałabym tak wyglądać w wieku 50 lat"

Justyna Steczkowska Justyna Steczkowska zostanie teściową. Synowe mogą się obawiać? Diwa odpowiada

Justyna Steczkowska zachwyca doskonałą formą. Jej sekretem są ćwiczenia. Nie spożywa też alkoholu

Justyna Steczkowska korzysta jeszcze z uroków kończących się wakacji. Obecnie przebywa w jednym z tureckich kurortów, gdzie cieszy się ze słońca i spędza czas na jachcie. Towarzyszy jej najbliższa rodzina, w tym syn Leon Myszkowski oraz jego partnerka Ksenia. Dobry nastrój udzielił się wokalistce, która zatańczyła na jachcie taniec radości. Ubrana była w skąpe bikini w zwierzęce printy, okulary przeciwsłoneczne oraz słomkowy kapelusz

Justyna SteczkowskaJustyna Steczkowska Fot. Instagram.com/justynasteczkowska

Ostatnio w jednym z wywiadów Justyna Steczkowska wyjawiła sekret swojej smukłej sylwetki.

Nie mam paktu z diabłem, wręcz trzymam się od niego z daleka. Jem wszystko, tylko po prostu ćwiczę. Gdy moi synowie albo mąż w weekend gotują, to oczywiście jakiś kilogram mi przybędzie, bo uwielbiam biesiadować z rodziną. Ale potem przychodzi poniedziałek, trzeba iść na ćwiczenia - powiedziała Justyna Steczkowska w rozmowie z "Faktem".
 

Poza tym artystka niemal całkowicie zrezygnowała ze spożywania alkoholu. Czasami zdarza jej się wypić lampkę wina. Warto dodać, że Steczkowska jest wciąż bardzo aktywna zawodowo. Sporo koncertuje i udziela się w nowych projektach. W tym roku na rynku ukazał się jej nowy album "Szamanka". Wydała też nowy singiel "D.N.A". Postanowiła wesprzeć także muzycznie swojego syna i jego projekt, czyli dj-ski duet Mike & Laurent. Razem z nimi nagrała utwór "Now". Justyna Steczkowska jest także jurorką w kolejnej edycji programu "The Voice of Poland". 

Justyna Steczkowska Steczkowska zaskoczyła odważną stylizacją. Spodnie więcej odsłaniają niż zasłaniają

Więcej o: