Żona polskiego skoczka pozuje w skąpym bikini. "Figura petarda"

Żona Macieja Kota jest trenerką personalną. Agnieszka Kot chętnie eksponuje idealne ciało podczas urlopu na Krecie. Wakacyjne kadry rozgrzały internautów.

Agnieszka Kot to żona Macieja Kota, jednego z polskich skoczków narciarskich. Ukochana sportowca jest trenerką personalną. W ubiegłym roku para doczekała się syna Filipa. Korzystając z krótkiego urlopu, małżeństwo wybrało się na rodzinne wakacje. Wybranka polskiego reprezentanta chętnie chwali się fotografiami w bikini. Odważne kadry zachwyciły internautów.

Zobacz wideo TOP 7: Gwiazdy w bikini. Opozda mega SEKSOWNIE, ale to nie ona jest na pierwszym miejscu!

Żona polskiego skoczka pozuje w skąpym bikini. "Figura petarda"

Maciej Kot wyjechał wraz z żoną i synem na greckie wakacje. Rodzina łapie ostatnie promienie słońca na Krecie. Ukochana skoczka chętnie relacjonuje wyjazd na Instagramie. Najczęściej publikuje zdjęcia w bikini. Agnieszka Kot może pochwalić sie perfekcyjną sylwetką. Nikogo nie powinno to jednak dziwić. Trenerka personalna jest bowiem właścicielką studia fitness w Nowym Targu i na co dzień mnóstwo czasu poświęca na ćwiczenia.

Wakacyjny spam czas start. Jak na razie tylko leniuchujemy - napisała pod jednym ze zdjęć.
 

Internauci byli zachwyceni wysportowanym ciałem wybranki Macieja Kota. Zasypali ją komplementami.

Figura petarda.
Piękna i naturalna kobieta
Ulala obłęd, motywujesz do treningów - czytamy w komentarzach.

Agnieszka i Maciej Kotowie są parą od ponad siedmiu lat. Poznali się dzięki wspólnemu znajomemu. Skoczek nie ukrywał, że żona idealnie wpisuje się w jego ideał kobiety. Połączyła ich także wspólna pasja, oboje są sportowcami. W 2019 roku zakochani pobrali się w Bazylice św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa w Krakowie. W maju ubiegłego roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko, syn Filip.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.