Naga Aleksandra Domańska na intymnym zdjęciu z synem. W pięknych słowach opisała macierzyństwo: Zmienia wszystko

Niebawem minie rok, od kiedy Aleksandra Domańska została mamą. Aktorka urodziła syna, któremu dała na imię Ariel. Z tej okazji na Instagramie opublikowała refleksyjny wpis odnoszący się do emocji związanych z macierzyństwem.

Aleksandra Domańska od kiedy powitała na świecie syna, nie ukrywa, że macierzyństwo daje jej wiele radości. Jakiś czas temu szczerze przyznała, że rodząc Ariela, "nie zalała ją fala miłości". Podkreśliła przy tym, że instynkt macierzyński przyszedł do niej z czasem. Teraz na jej Instagramie pojawił się intymny kadr, na którym nago zapozowała z synem, trzymając go w ramionach. W opisie zamieściła przemyślenia autorki zdjęcia na temat macierzyństwa, pod którymi się podpisuje. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gwiazdy wspominają poród. Aktorka z "Julii" tak krzyczała, że wezwano policję, Lewandowska straciła dużo krwi

Zobacz wideo Aleksandra Domańska pływa topless w jeziorze

Naga Aleksandra Domańska na intymnym zdjęciu z synem

Aleksandra Domańska od czasu porodu chroni prywatność syna i ojca dziecka. Mimo że jest mamą, nie zamierza gloryfikować macierzyństwa. Na Instagramie podzieliła się zachwycającym kadrem, na którym na tle natury nago pozuje z Arielem. Fotografia doskonale oddaje niezwykłą relację łączącą matkę i dziecko

W opisie Domańska zacytowała słowa Natalii Miedziak-Skoniecznej, która jest autorką zdjęcia. Przy okazji zdradziła, w jakich okolicznościach powstała sesja: 

Dziś mam ten luksus, że nie muszę się produkować z wnętrza swoich flaków, bo zrobiła to za mnie @miedziak.skonieczna. Cytuję: Oto Ola tuląca Ariela. Olę poznałam w ciąży - swojej i jej, i to ciąża nas połączyła. Na zdjęcia te miałyśmy całe osiem minut, zanim złapała nas ulewa. Osiem minut wystarczyło - czytamy.
 

W dalej części wpisu Aleksandra zamieściła przemyślenia fotografki na temat macierzyństwa. 

Macierzyństwo zmienia wszystko bezpowrotnie. Nie na gorsze i nie na lepsze, zmienia po prostu. Zmienia ciało, relacje, przyjaźnie, świata postrzeganie, codzienność. Wychylenia emocjonalne są większe niż dotychczas, zamiast trudno bywa bardzo trudno, zamiast dobrze bywa wspaniale. Odkąd zostałam mamą nigdy nie byłam bardziej: zmęczona, rozśmieszona, rozanielona, kochająca, obecna, rozumiejąca, ogarniająca, poturbowana, niewyspana, zakochana, pogryziona, martwiąca się - napisała fotografka.

Fotografia, jak i emocjonalny wpis spotkały się z ogromnym odzewem ze strony internautów, a także znajomych Domańskiej z branży: 

Piękne! - napisała Barbara Kurdej-Szatan.
Cudo - dodała Maja Bohosiewicz.
Kocham - dodała od siebie Lara Gessler.

Anastasia PokreshchukModelka pokochała ostrzykiwaniem twarzy. Tak wyglądała kiedyś

Trzeba przyznać, że macierzyństwo przedstawione w taki sposób, bez ubarwiania rzeczywistości i ukazujące trudne, ale i chwytające za serce chwile, jest bardzo prawdziwe. 

Więcej o: