Półnaga Izabella Krzan pływa po jeziorze. Podczas zachodu się odwróciła... Odważnie!

Izabella Krzan obecnie odpoczywa nad jeziorem. Najpierw pływała na desce, a później podziwiała zachód słońca. Odważny kadr.

Izabella Krzan tegoroczny urlop spędza w Polsce. Od kilku dni na instagramowej relacji pojawiają się kolejne zdjęcia i filmy znad jeziora. W piątek prowadząca "Pytania na Śniadanie" pływała na desce w mocno wyciętym kostiumie, który doskonale wyeksponował jej zgrabną sylwetkę. Fani byli pod ogromnym wrażeniem i porównywali ją do Lary Croft

Zobacz wideo Izabella Krzan o prowadzeniu "Pytania na śniadanie" zamiast Marzeny Rogalskiej

Izabella Krzan w spodniach z niskim stanem i w topie przechadza się po lesie 

Pod długim dniu nad wodą Izabella Krzan wybrała się na spacer po lesie. Miała na sobie czarny kostium kąpielowy oraz zielone spodnie z niskim stanem. Stylizację dopełniła niebieskim bucketem oraz okularami przeciwsłonecznymi. 

Moda leśna - pisała Izabella Krzan.

Izabella KrzanIzabella Krzan Instagram @izabellakrzan

Fani nie kryli zachwytu, jeśli chodzi o sylwetkę prezenterki. Zmartwieni zwrócili jednak uwagę na jeden ważny szczegół, a mianowicie kleszcze, jakie mogła spotkać w lesie. 

Izabella, wyglądasz przepięknie.
Pani Izo, tylko nie w lesie się rozbierać. Kleszcze! - czytamy w komentarzach.

Po krótkiej wyprawie Izabella Krzan ponownie wybrała się nad jezioro, gdzie z zachwytem podziwiała zachód słońca. Słońce odbijało się pięknie na tafli wody, tworząc zapierający dech w piersiach efekt. Później Izabella Krzan stanęła na tle zboża i odwróciła się tyłem, eksponując pośladki. Trzeba przyznać, że był to dość odważny kadr.

Izabella KrzanIzabella Krzan Instagram @izabellakrzan

To nie pierwszy raz kiedy Izabella Krzan pozuje w kusej stylizacji. W lipcu miała okazję współprowadzić Wakacyjną Trasę Dwójki, gdzie zaprezentowała się w topie odsniającym brzuch. Wcześniej fani zachwycali się jej sylwetką w kostiumie kąpielowym z głębokim dekoltem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.