Sara Boruc pozuje w skąpym bikini na jachcie. "Zabiłabym za takie piersi"

Sara Boruc opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, które wywołało lawinę komentarzy. Stylistka została obsypana komplementami i wzbudziła zazdrość wśród fanek.

Sara Boruc wyjechała z rodziną na wakacje do słonecznych Włoch, a pobyt relacjonuje w mediach społecznościowych. Ostatnim postem wzbudziła niemałe zainteresowanie internautów. Na jej profilu pojawił się kadr, na którym pozuje na jachcie w samym bikini. Strój nie pozostawia za wiele wyobraźni, za to wywołał mnóstwo reakcji.

Zobacz wideo Sara Boruc przeżywa zachowanie polskich celebrytek, które chcą od niej wypożyczać ubrania

Sara Boruc pozuje w skąpym bikini na jachcie. "Zabiłabym za takie piersi"

Sara Boruc ostatnim wpisem udowodniła, że jest w świetnej formie. Wybrała się na rejs i wrzuciła na Instagram zdjęcie z jachtu. Dodała hasztagi, na których oznaczyła nie tylko wakacje, ale i "plażowe ciało". Z tym stwierdzeniem zdecydowanie zgodzili się fani.

Zabiłabym za takie piersi.
Śliczna. Jak widać, można bosko wyglądać po trzech ciążach.
To, że ciało piękne, to widać gołym okiem, ale przede wszystkim serce wielkie ma ta pani, wiem co mówię. Piękne zdjęcie! - czytamy w komentarzach.

Boruc odpowiedziała w jednym z komentarzy, że zdjęcie wykonała jej nastoletnia córka. Więcej zdjęć zobaczycie w naszej galerii.

 

Sara Boruc popularność zdobyła, kiedy związała się ze sławnym piłkarzem Arturem Borucem. Ich historia miłosna na początku wzbudzała kontrowersje, ponieważ sportowiec zostawił wcześniej swoją pierwszą żonę. W 2010 roku para doczekała się pierwszej córki, a cztery lata później wzięła ślub na greckiej wyspie. Później Borucom urodziło się jeszcze dwoje dzieci. Wkrótce polska WAG zajęła się na poważnie modą. Prowadziła nawet program w telewizji, w którym przeprowadzała metamorfozy uczestniczek, dobierając im odpowiednie ubrania. Założyła także własną markę odzieżową, która zyskała uznanie wśród światowych elit.

Więcej o: