Joanna Moro zdjęła stanik na plaży. Internauci zmieszani. "Ogarnij się, kobieto!"

Joanna Moro podzieliła się z fanami zdjęciem topless wykonanym przez jej męża na plaży. Użytkownikom Instagrama nie spodobał się fakt, że kobieta pozowała bez stanika i była na plaży pełnej dorosłych i dzieci. "Chyba nie ma co pokazywać, ogarnij się kobieto" - napisała jedna z internautek.

Joanna Moro korzysta ze słonecznych dni. Aktorka z całą rodziną wybrała się na Litwę i spędza teraz wolne chwile w miejscowości Palanga. To tam Moro wybrała się na plaże i w malowniczym otoczeniu łapała złocistą opaleniznę. Udostępniła z tej okazji fotografię w mediach społecznościowych, na której pozuje topless. Zdjęcie wywołało mieszane odczucia fanów. Jedni byli zachwyceni nieoczywistym kadrem, a inni krytykowali ją za promowanie nagości na plaży, gdzie są dzieci. 

Zobacz wideo Moro przekonuje, że każdego z nas stać na wakacje

Paulina Młynarska, Tola Szlagowska, Adam StrycharczukPorzucili show biznes i wyjechali. Adam Strycharczuk jest kelnerem na Islandii

Joanna Moro przesadziła z golizną? "No nie wiem, czy to jest odpowiednia opcja na plaży, gdzie są dzieci"

Aktorka wstawiła na Instagram, gdzie obserwuje ponad 110 tysięcy obserwatorów odważne ujęcie, na którym pozuje topless. Post podpisała słowami: 

Ładne ujęcie, które uchwycił mój mąż przy prozaicznej czynności smarowania się kremem przeciwsłonecznym. No i w tym momencie topless. Swoją drogą często mężczyźni mają nieco większe piersi do podtrzymania niż kobiety (bez urazy panowie i panie). Grunt to lubić i akceptować swoje ciało - podkreśliła Joanna Moro.
 

Niektórzy byli oczarowani naturalnością odtwórczyni roli Anny German i pozytywnie wypowiadali się na temat fotografii.

Przepięknie wyglądasz -  napisał fan.
Wow! Super Asiu. Jesteś przecudną kobietą. Anioł.

Inni poczuli się źle z nagością aktorki, o czym wspomnieli w komentarzach.

Chyba nie ma co pokazywać, ogarnij się, kobieto.
Można kochać swoje ciało, ale ja niekoniecznie bym wystawiała je na widoki oczu innych ludzi.

Jeden z użytkowników zwrócił szczególną uwagę na fakt, że aktorka była topless na plaży, gdzie są dzieci.

No nie wiem, czy to jest odpowiednia opcja na plaży, gdzie są dzieci. Plaża 18+ jak najbardziej, ale w takim wypadku jestem zdecydowanie na nie - podkreślił.

Zgadzacie się ze słowami internautów? Co myślicie o tego typu zdjęciach?

Więcej o: