Oliwia Bieniuk przed lustrem w majtkach. Jest coraz odważniej

Oliwia Bieniuk po dniu spędzonym na słońcu pochwaliła się wysportowaną sylwetką i imponującą opalenizną. W rytm muzyki wyginała się na Instagramie.

Oliwia Bieniuk w pełni korzysta z wakacji. Już pod koniec września wyprowadzi się z domu rodzinnego i rozpocznie studia aktorskie w Warszawie. Póki co w jej mediach społecznościowych nie brakuje relacji z kolejnych festiwali i podróży. Teraz zatrzymała się na chwilę, aby zebrać siły w domu rodzinnym.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk narzeka na Warszawę. Jedno ją zaskoczyło. „Tu jest tak tanio!"

Piotr Kraśko, Dominika Czwartosz, Ilona i Marek KondratowiePierwsza żona Majdana to znana projektantka, a eks Kraśki poznała go z obecną żoną

Oliwia Bieniuk wygina się w majtkach na Instagramie

Oliwia Bieniuk, korzystając ze słonecznej pogody, spędziła piątkowe popołudnie na opalaniu na tarasie. Po kilku godzinach wróciła do domu i pochwaliła się smukłą sylwetką. Celebrytka była ubrana w biały top i krótkie spodenki, a poprawiając włosy wyginała się w rytm wakacyjnej muzyki. Całość opatrzyła uśmiechniętą emotikonką. Możemy zatem podejrzewać, że miło spędziła czas.

Oliwia Bieniuk w majtkach na InstagramieOliwia Bieniuk w majtkach na Instagramie Instagram @oliwia.bieniuk

To nie pierwszy raz, kiedy córka Anny Przybylskiej zdecydowała się pokazać na Instagramie w kostiumie kąpielowym. Do jednego z ostatnich zdjęć na Instagramie zapozowała w skąpym bikini, co oburzyło część internautów. Zdenerwowana odpowiedziała na zaczepki.

Oliwia Bieniuk została skrzyczana w pociągu

W czerwcu tego roku Oliwia Bieniuk sporo podróżowała pociągiem po Trójmieście. Pewnego razu celebrytka nieświadomie kupiła bilet w strefie ciszy i zaczęła cicho rozmawiać przez telefon. Nagle usłyszała krzyki w jej stronę, które miały przypomnieć, gdzie się znajduje. Oburzona opowiedziała o wszystkim na InstaStories.

Zobacz też: Jarosław Bieniuk na starej fotografii z dziećmi. Fanka wie, kto ją wykonał. "Ania jest z was dumna"

Martyna Gliwińska; Oliwia BieniukMartyna Gliwińska szczerze o relacjach z Oliwią Bieniuk. "Są inne"

Więcej newsów z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: