Dorota Gardias pozuje w bikini. Fani sugerują, że to może się źle skończyć

Dorota Gardias pochwaliła się wakacyjnym kadrem w bikini. Pamiętała o ochronie przed słońcem, ale fani wytknęli jej coś innego. Całkowicie zapomniała o kleszczach.

Dorota Gardias ostatnio wybrała się z córką do zoo. Na nagraniu z podróży na miejsce mogliśmy zobaczyć jej córkę, która nieprawidłowo zapięta w pasy leżała na przednim siedzeniu pasażera z nogami na tapicerce. Prezenterka szybko wytłumaczyła swoje zachowanie "chęcią uszczęśliwienia dziecka" i przyznała się do winy.

Zobacz wideo "Interaktywna sukienka" Doroty Gardias wprawiła fanów w osłupienie!

Marilyn MonroeSzef zakładu pogrzebowego o tym, jak Monroe wyglądała po śmierci. Szokujące

Po przystanku w ogrodzie zoologicznym przyszła pora na wypoczynek. Dorota Gardias wybrała się do Roztocza, skąd dzieli się obszerną fotorelacją. Korzystając z letniej pogody, wskoczyła w strój kąpielowy i zapozowała do nowego zdjęcia.

Dorota Gardias w lesie? Fani przestrzegają przed kleszczami 

Na profilu dziennikarki ukazało się selfie w zielonym bikini, do którego zapozowała na łonie natury. Dorota Gardias postawiła na model z sieciówki, składający się z majtek i topu typu bandeau. Celebrytka zadbała o ochronę przed słońcem. Na jej głowie możemy zauważyć kwiecistą chustę, którą zestawiła z czarnymi okularami.

Urlopu ciąg dalszy - pisała Dorota Gardias.

Dorota Gardias w bikiniDorota Gardias w bikini Instagram @dorotagardias

Choć Dorota Gardias doskonale pamiętała o ochronie przed słońcem, umknął jej pewien inny ważny szczegół. Internauci zwrócili uwagę, że zdjęcie zostało wykonane przy drzewach w bujnej trawie, gdzie zapewne jest pełno kleszczy. 

Kleszczy jest dużo na drzewach.
Po lesie w bikini? A kleszcze? - czytamy w komentarzach.

Dorota Gardias, Marcin GortatMarcin Gortat tłumaczy niebezpieczną jazdę autem. "Wielu z nas tak robi"

Podczas jednego z ostatnich Q&A fani dopytali Dorotę Gardias o szczegóły związane z jej wyglądem. Byli ciekawi między innymi tego, ile waży oraz czy poprawiała urodę. Prezenterka przyznała, że jej usta i brwi są całkowicie naturalne, jednak zdarza jej się odwiedzić gabinet kosmetyczny.

Więcej o: