"Piekielna" Julia Kamińska odsłoniła pośladki. "Zostałaś nowym Aniołkiem Charliego?"

Julia Kamińska coraz częściej dzieli się efektami profesjonalnych sesji zdjęciowych, w których bierze udział. Aktorka też coraz odważniej eksponuje swoje ciało.

Choć Julia Kamińska z wykształcenia jest absolwentką germanistyki, od wygranego castingu do serialu "BrzydUla" związała karierę z show-biznesem. Ma na koncie nie tylko role filmowe i serialowe czy tworzenie scenariusza do drugiej odsłony produkcji o Uli Cieplak, ale też zasiadła za stołem jurorskim w pierwszej polskiej edycji programu "Mask Singer". Przez lata medialnej kariery Kamińska zgromadziła na Instagramie ogromną rzeszę fanów, z którymi chętnie dzieli się szczegółami kolejnych projektów zawodowych. Aktorka często bierze udział w sesjach zdjęciowych, a ich efekty robią piorunujące wrażenie.

Zobacz wideo Michał Meyer o jurorach "Mask Singer"

Piotr Kraśko, Dominika Czwartosz, Ilona i Marek KondratowiePierwsza żona Majdana to znana projektantka, a eks Kraśki poznała go z obecną żoną

Julia Kamińska w odważnej sesji zdjęciowej. Zachwyciła fanów

Pod koniec lipca Kamińska zamieściła na Instagramie zdjęcia z sesji wykonanej w Paryżu, podczas której w koronkowej bieliźnie zapozowała w wannie pełnej wody. Piękne zdjęcia zostały niezwykle docenione przez fanów aktorki. Zaledwie kilka dni później podzieliła się kolejną fotografią, za którą ponownie została zasypana komplementami. Julia Kamińska zapozwała na tle czerwonego materiału, sama ubrana w bardzo skąpy, odsłaniający pośladki kostium kąpielowy. Zdjęcia podpisała hashtagiem "czerwona flaga" i emotikoną z diabełkiem.

Autorką artystycznych fotografii jest Patrycja Pająk, na Instagramie przedstawiająca się jako Patrice artist. Fani Julii Kamińskiej zachwycili się jej zupełnie nową odsłoną.

Bomba! Zostałaś nowym Aniołkiem Charliego?
Wyglądasz super. Zdjęcia, strój, gratuluję.
Przepięknie. Jest duża moc, siła i energia - rozpływają się w komentarzach.
 

Maffashion, tatuaże Doroty SzelągowskiejSzelągowska i Chylińska żałowały, że zrobiły sobie te tatuaże. Bieber też popełniła błąd

Jak wam się podoba w takim wydaniu?

Więcej o: