Oliwia Bieniuk pozuje w skąpym bikini. "I po co?". Wkurzona odpisała

Oliwia Bieniuk wypoczywa nad polskim morzem. Córka Anny Przybylskiej pokazała się w czarnym, głęboko wyciętym stroju kąpielowym. Niektórzy nie byli zachwyceni.

Oliwia Bieniuk na dobre rozgościła się w polskim show-biznesie. Córka zmarłej w 2014 roku aktorki zdążyła już wystąpić w "Tańcu z Gwiazdami" i zagrała w produkcjach rodzimych youtuberów. Rozwija również karierę influencerki - ponad 250 tys. osób śledzi jej życie na Instagramie. Ostatnio wrzucone zdjęcie wywołało sporo kontrowersji.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk: Przeżywałam śmierć mamy na oczach całej Polski

Oliwia Bieniuk pozuje w Chałupach. Wdała się w dyskusję z internautką

19-latka aktualnie wypoczywa w Chałupach. Córka Anny Przybylskiej postanowiła pochwalić się formą w mediach społecznościowych. Pokazała się w skąpym, czarnym bikini, które odsłoniło jej smukłą sylwetkę. Niestety, nie wszyscy zareagowali entuzjastycznie.

Widok za tobą przepiękny i iście epicki, ale to, co przed nim, jest dużo bardziej spektakularne i zachwycające. Co tu dużo mówić, wyglądasz olśniewająco, Oliwka, i jaka opalenizna - wow. Robi wrażenie.
Nie idź tą drogą. I po co to? - zastanawiali się inni.
Po to, żebyś się pytała - odpowiedziała Bieniuk.
 

Zbliża się premiera filmu o Annie Przybylskiej. Oliwia Bieniuk pokazała plakat

Przed rodziną Oliwii Bieniuk wielkie wydarzenie - zbliża się premiera filmu dokumentalnego o życiu Anny Przybylskiej. 19-latka pokazała już plakat promujący produkcję. Córka aktorki wystąpi w filmie u boku takich gwiazd jak Piasek, Katarzyna Bujakiewicz czy Anna Dereszowska.

Dzień dobry, chciałabym was poinformować, że film o mamie pod tytułem "Ania" będzie już od 7 października w kinach. Serdecznie was zapraszam- czytamy w poście opublikowanym na Instagramie Oliwii Bieniuk.

Wybieracie się na film o Annie Przybylskiej?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.