Sharon Stone pozuje topless nad basenem. Sylwetka idealna

Sharon Stone opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym z dumą prezentuje, jak obecnie wygląda. W komentarzach pod postem posypały się komplementy.

Sharon Stone bez wątpienia jest ikoną kina. Od lat uważana jest za symbol piękna i elegancji. Chociaż czas leci, to uroda aktorki wydaje się nie przemijać, o czym świadczy jej najnowsze zdjęcie z wakacji. 

Anna Lewandowska, Mikky KiemeneyLewandowska została WAGs Barcelony. Podglądamy inne partnerki piłkarzy klubu

Zobacz wideo Aleksandra Domańska pływa topless w jeziorze

Sharon Stone pozuje topless nad basenem. Fani są zachwyceni wyglądem aktorki  

Gwiazda "Nagiego instynktu" w mediach społecznościowych chętnie dzieli się z fanami informacjami o sobie. Na instagramowym profilu aktorki nie brakuje kadrów ukazujących jej życie codzienne. Tym razem opublikowała zdjęcia, na którym ubrana jedynie w dół od bikini pozuje z uśmiechem na twarzy i zarzuconym na ramiona ręcznikiem.

Wdzięczna nieidealna podczas idealnego dnia - czytamy w opisie do zdjęcia. 

Sharon Stone pozuje topless nad basenemSharon Stone pozuje topless nad basenem Instagram/@sharonstone

Wakacyjna fotografia natychmiast wzbudziła ogromne zainteresowanie internautów. Fani aktorki nie szczędzili słów zachwytu, a także podziękowali jej za otwartości i szczerości.

Wyglądasz wspaniale! Naturalnie i pięknie. Młodsze od ciebie kobiety często decydują się na operacje, żeby wyglądać w połowie tak dobrze jak ty.
Dziękuję za pokazanie nam, że jesteśmy piękne bez względu na nasz wiek i to, co życie zrobiło z naszym ciałem. Nadal jesteśmy niesamowite.
Piękna jak zawsze - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Okazuje się, że nie zawsze Sharon Stone akceptowała to, jak wygląda. W wywiadzie, którego w 2014 roku udzieliła magazynowi "Shape" zdradziła, że szczególnie po 40. roku życia nie mogła pogodzić się z upływającym czasem. 

Był taki moment, kiedy poszłam do łazienki z butelką wina, zamknęłam drzwi i powiedziałam: "Nie wyjdę, dopóki nie będę mogła całkowicie zaakceptować tego, jak teraz wyglądam".

Oprócz aktywności fizycznej, smukłą sylwetkę zapewnia jej również zbilansowana dieta. Aktorka bardzo zwraca uwagę na to, co je, a także od kilku lat nie pije alkoholu.

Meghan Markle nie lubi swoich stóp przez dużą bliznę. Musiała poddać się bolesnej operacjiMeghan Markle miała wstydliwy problem. Chodzi o stopy

Więcej o: