Magdalena Narożna rozebrała się przed fanami. Ci są zniesmaczeni

Magdalena Narożna pochwaliła się odważną fotką na Instagramie. Wokalistka zapozowała do zdjęcia topless.

Magdalena Narożna jest liderką oraz wokalistką zespołu Piękni i Młodzi. Grupa od dziesięciu lat cieszy się sporą popularnością wśród fanów disco polo i sporo koncertuje. Artystka wyruszyła w kolejną trasę po Polsce. Narożna jest bardzo aktywna na Instagramie i tam opublikowała zdjęcie, które oburzyło co poniektórych internautów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wiedzieliście, że te gwiazdy rozebrały się w "Playboyu"?! Pewnie będziecie zaskoczeni

Zobacz wideo Magda Narożna śpiewa z playbacku? „Ludzie nie potrafią zrozumieć reguł"

Magdalena Narożna zapozowała topless na Instagramie: Odważnie 

Magdalena Narożna prężnie działa w mediach społecznościowych. Na samym Instagramie obserwuje ją prawie 200 tys. internautów. Gwiazda chętnie dzieli się zdjęciami z życia codziennego i przy okazji nie brakuje tam odważnych kadrów. Ostatnio wokalistka pokazała się w kusej stylizacji, która podzieliła fanów. Tym razem poszła o krok dalej i pokazała się topless. 

Artystka zapozowała odwrócona przodem do okna, a na sobie miała jedynie dopasowane figi z wysokim stanem. Narożna z nostalgią spoglądała w dal i jak sama zdradziła w opisie, jej myśli zaprzątał fakt, że nie wiedziała, w co ma się ubrać na wieczorny koncert. 

Jaką macie pogodę za oknem? Ja zastanawiam się, w co się ubrać na koncert. Życzę wam wspaniałego wieczoru - napisała liderka Pięknych i Młodych.
 

Fani w komentarzach nie ukrywali, że odważny kadr zrobił na nich wrażenie, ale znaleźli się i tacy, dla których zdjęcie Magdy topless okazało się gorszące. 

Dziś, żeby gwiazda zabłysnęła, musi pokazać ciało. Kiedyś wystarczył talent.
Odważnie.
Żeby wzbudzać zainteresowanie trzeba się zacząć obnażać - czytamy.

Warto wspomnieć, że Magda Narożna ma na swoim koncie rozbieraną sesję dla magazynu CKM, która odbyła się w 2015 roku. Jak wam się podoba pikantne zdjęcie wokalistki? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.