Anna Mucha pozuje bez makijażu i eksponuje biust. Fani zwrócili jednak uwagę na coś innego. "Ale się rozłazi..."

Anna Mucha po raz kolejny opublikowała na Instagramie odważne zdjęcie. Fani nie szczędzili aktorce komplementów. Uwagę niektórych przykuł natomiast jeden szczegół.

Anna Mucha jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Od lat wciela się w postać Magdy Budzyńskiej w serialu "M jak miłość". Gwiazda występuje także w filmach i na deskach teatru. Artystka znajduje również czas na prowadzenie mediów społecznościowych. Ostatnio opublikowała na Instagramie zdjęcie, które rozgrzało fanów. Celebrytka zapozowała w czerwonej bieliźnie.

Zobacz wideo Anna Mucha rozpływa się nad domowymi lodami

Anna Mucha pozuje bez makijażu i eksponuje biust. Fani zwrócili jednak uwagę na coś innego

Anna Mucha jest bardzo aktywna na Instagramie. Jej profil jest obserwowany przez niemal milion internautów. Gwiazda nie boi się zamieszczać odważnych zdjęć. Ostatnio aktorka, w ramach współpracy z bieliźnianą marką, opublikowała kadr, na którym leży na podłodze w czerwonej marynarce. Pod spodem ma jedynie pasujący kolorystycznie biustonosz. Uwagę przyciągają także piegi na twarzy artystki, która zapozowała bez makijażu i ręczniku na głowie. W komentarzach posypały się komplementy. Obserwujący nie szczędzili zachwytów nad urodą aktorki.

Wybacz, że tak po imieniu, ale jesteś Aniu synonimem piękna. Full szacun za dbanie o siebie i full za grę aktorską. Po prostu kocham i już.
Nic się nie zmieniasz... Im dalej w las, tym ładniejsza.
Kobieta z klasą, jedna z najpiękniejszych aktorek w Polsce - komentowali fani.
 

Na niektórych wdzięki aktorki nie zrobiły wrażenia, ich uwagę przykuł bowiem uszkodzony parkiet.

Parkiet do renowacji.
Ale się parkiet rozłazi.
Ja tam widzę za duże szpary w jodełce - zauważyli internauci.

Myślicie, że Anna Mucha planuje remont?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.