Sandra Kubicka eksponuje pośladki na wakacjach. Mina Barona? Bezcenna

Sandra Kubicka i Baron przebywają obecnie na wakacjach w Grecji. Modelka podzieliła się zdjęciem, na którym odważnie eksponuje pośladki. W tle widać rozmarzonego Barona.

Sandra Kubicka i Baron tworzą jedną z najpopularniejszych par w Polsce. Zakochani przebywają obecnie w Grecji, gdzie cieszą się słońcem i malowniczymi plażami. Wakacyjny wyjazd skrzętnie relacjonują w mediach społecznościowych. Teraz modelka podzieliła się odważnym zdjęciem z czasu spędzonego na basenie. 

Zobacz wideo Sandra Kubicka o Baronie i Blance Lipińskiej. "Jestem w szoku, jaką przemianę przeszedł"

Baron rozmarzony wpatruje się w opalającą się Sandrę Kubicką

Sandra Kubicka i Baron w trakcie wakacji w Grecji chętnie wychodzą z hotelu i podziwiają okoliczną przyrodę czy pływają na jachcie po morzu. Czasami jednak wolą zostać w obiekcie, by wypocząć przy basenie. Kubicka podzieliła się zdjęciem na InstaStories, na którym widać, jak obok niego się opala. 

Sandra KubickaSandra Kubicka instagram.com/ sandrakubicka

Na fotografii Sandra leży na brzuchu i ma na sobie skąpy strój bikini. Gwiazda tym samym odważnie eksponuje pośladki. W tle widać Barona, który szeroko uśmiechnięty przygląda się ukochanej. 

Sandra Kubicka wkurzona na Polaków w czasie wakacji

Modelka wcześniej opowiedziała na InstaStories, że spotkała grupę Polaków na plaży. Niestety, mieli oni zachowywać się bardzo nieprzyzwoicie.

W pierwszy wieczór, gdy wyszliśmy przejść się po plaży i usłyszałam polski język, to nie było "cześć", tylko: "E! Baron! Patrzcie Baron ucieka do wody. Haha". Mnie na pewno drażni to znacznie bardziej niż Alka. Dlatego ja również o tym napiszę, a nie on. Nie jesteśmy małpami w Zoo i nie wiem, kiedy ludzie zadecydowali, że darcie się na Alka na wakacjach: "E! Baron!" jest fajne.

Sandra Kubicka wkurzona na rodaków w czasie wakacji. Jeden z nich rozpoznał BaronaSandra Kubicka wkurzona na rodaków w czasie wakacji. Jeden z nich rozpoznał Barona Fot. Instagram/ sandrakubicka

Niezależnie od kilku przykrych zdarzeń wyraźnie widać, że zakochani spędzają w Grecji prawdziwie magiczny czas. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.