Wiktoria Gąsiewska na wakacjach. W skąpym bikini odsłoniła całkiem sporo. "So hot"

Wiktoria Gąsiewska nie obawia się pokazywać swojego ciała. Na wakacjach z przyjaciółkami wyeksponowała je całkiem odważnie. Internauci nie kryli zachwytu.

Wiktoria Gąsiewska wybrała się na wakacje do Chorwacji. W blasku słońca wyginała ciało i nie omieszkała pochwalić zdjęciami w bikini na swoim koncie w mediach społecznościowych. Pogoda w Europie sprzyja, więc młoda gwiazda korzysta z uroków lata.

Zobacz wideo

Wiktoria Gąsiewska spędza wakacje z przyjaciółkami

Aktorka jest aktywna na Instagramie i często relacjonuje, co u niej słychać. Tym razem podzieliła się z fanami pobytem w Chorwacji i wyprawą jachtem. Wspólnie z koleżankami opalają się i korzystają ze słońca. Szczególnie jeden kadr przykuł uwagę obserwujących jej konto. Trzeba przyznać, że zdjęcie jest faktycznie udane i prezentuje zgrabną sylwetkę Wiktorii.

 

Zachwyceni fani komentowali wakacyjne fotki, pod którymi pojawiły się komplementy na temat gwiazdy "Rodzinki.pl".

Wyglądasz jak gwiazda "Słonecznego patrolu".
Piękny widok.
So hot.

Albo w podobnym tonie.

Wyglądasz przepięknie.
Wiktorio, wyglądasz cudnie w tym kolorze!

Wiktoria Gąsiewska - gwiazda młodego pokolenia

Wiktoria Gąsiewska gra od dziecka. Debiutowała w "Rodzinie zastępczej", pojawiła się także w serialach "O mnie się nie martw", "Na wspólnej". Jednak największą popularność przyniósł jej serial "Rodzinka.pl". Tworzyła tam związek z Adamem Zdrójkowskim, z którym związała się też prywatnie. Niestety para już się rozstała, po tym, jak ukazały się zdjęcia Gąsiewskiej w objęciach partnera z parkietu z 12. edycji "Tańca z Gwiazdami", w którym brała udział. Teraz jest singielką i jak widać, doskonale się bawi.

Więcej o: