Klaudia El Dursi w bikini w obiektywie partnera. "Wiało tak, że głowę urywało"

Wakacje nad polskim morzem mogą być przyjemne, ale problemem bywa zimny Bałtyk i porywisty wiatr. To jednak nie zraziło Klaudi El Dursi do sesji w skąpym bikini. Pokonała wszelkie przeszkody i zaprezentowała się fanom na Instagramie w pełnej krasie. Zdjęcia robił jej partner, który miał też swoją wizję.

Klaudia El Dursi w te wakacje nie próżnuje i stara się każdą wolną chwilę spożytkować na słońcu. Tym bardziej, że nad polskim morzem pogoda jest raczej w kratkę. Celebrytka wybrała się do Chałup, gdzie z dumą prezentowała wdzięki w bikini. Nie przeszkodziła jej ani zimna woda, ani porywisty wiatr. Wypożyczyła deskę i zapozowała do zdjęć, które wykonywał jej partner. 

Zobacz wideo Klaudia El Dursi narzeka na dzieci

Klaudia El Dursi prezentuje się w kostiumie w kolorze khaki. Zdjęcia robił jej partner

Klaudia El Dursi nad Bałtykiem pokazała się w mocno wyciętym kostiumie kąpielowym. Kolor khaki pięknie podkreślał opaleniznę celebrytki, a asymetryczny dół przypominający stringi uwydatnił wszystkie walory sylwetki. Dobrym rozwiązaniem był brak wyrazistej biżuterii i dodatków - jedyną ozdobą był delikatny naszyjnik, który nadał typowo letniego charakteru. 

 

Jednak realia nad polskim morzem znacznie odbiegają od wczasów za granicą. Dotyczy to zwłaszcza zimnej wody. Okazało się więc, że pozowanie w bikini może być prawdziwym wyzwaniem.

A zrobić to zdjęcie wcale nie było łatwo. Pomijając fakt, że zimno było straszliwie, wiało tak, że głowę urywało - skomentowała na InstStories Klaudia El Dursi.

Klaudia El DursiKlaudia El Dursi Fot. Instagram.com/klaudia_el_dursi

Celebrytka pochwaliła się także, że to jej partner robił zdjęcia na desce. Dodała, że jego pomysłem było, żeby pokazać swoją ukochaną, jak siedzi tyłem. 

Oczywiście bawiło mnie to bardzo, bo to bardzo miłe, że po tylu latach twój facet nadal uwielbia twoje krągłości - skwitowała El Dursi.

Klaudia El DursiKlaudia El Dursi Fot. Instagram.com/klaudia_el_dursi

Ubawiliście się razem z Klaudią?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.