Kendall Jenner opala się na golasa. Zemsta na byłym? "Uwielbiam posty po rozstaniach"

Kendall Jenner zaskoczyła obserwujących na Instagramie fotografią, na której widać, jak opala się ubrana jedynie w czapkę z daszkiem. Jak można było się spodziewać, fani modelki uaktywnili się w komentarzach o wiele bardziej niż zazwyczaj.

Więcej o życiu gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Starsza córka Kris i Caitlyn Jenner karierę modelki rozwija sukcesywnie już od ponad dekady, a odważne zdjęcia są stałym elementem jej pracy. Kendall Jenner nie ma oporów przed odsłanianiem ciała również w prywatnych instagramowych postach, jednak zwykle dzieliła się z fanami fotografiami w bikini. Pod koniec czerwca modelka zaprezentowała się zupełnie naga, gdy odpoczywając na leżaku nad basenem, odsłoniła pośladki. Post wywołał poruszenie, a obserwujący Kendall Jenner łączą odważne zdjęcie z jej niedawnym rozstaniem z Devinem Bookerem.

Zobacz wideo Kontrowersyjna metoda wychowawcza Kylie Jenner

Janice Dickinson i Heidi MontagKhloe Kardashian musiała rozpuszczać botoks, a Blance Lipińskiej zwisa skóra

Kendall Jenner pozuje nago, fani snują domysły

Kendall Jenner jest bez dwóch zdań jedną z najbardziej chroniących życie prywatne członkinią słynnego klanu. Modelka nie chwali się publicznie partnerami, jednak nie wszystko jest w stanie ukryć przed śledzącymi ją paparazzi. W sierpniu 2020 roku Jenner zaczęła spotykać się z koszykarzem NBA Devinem Bookerem. Para była widziana publicznie w restauracjach czy podczas wspólnych zakupów, a w czasie wspólnych wypadów nie szczędzili sobie czułości. Od tego czasu modelka i sportowiec byli regularnie fotografowani przez paparazzi.

W czerwcu tego roku informator przekazał Entertainment Tonight, że związek Kendall Jenner z Devinem Bookerem należy już do przeszłości. Inna osoba z otoczenia pary dodała, że decyzję o rozstaniu podjęli niedługo po ślubie siostry modelki, Kourtney Kardashian, na którym stawili się razem. Znajomy Jenner przekazał, że zrozumieli wówczas, że chcą w życiu innych rzeczy, jednak pozostają w przyjacielskich relacjach. Informacja o rzekomym rozstaniu wypłynęła do mediów dosłownie na kilka dni przed tym, jak modelka opublikowała na Instagramie nagie zdjęcie. Zdaniem jej fanów post wyznacza kolejny rozdział w życiu Jenner i ma pokazać, że jest gotowa na nową relację.

Uwielbiam posty po rozstaniach.
Energia singielki.
Wolna i gotowa do randkowania - czytamy w komentarzach.
 

Karolina Pisarek, Ewa Wojtasik i Tomasz LubertPisarek pokazała zbyt wiele na weselu. Wojtasik też zaliczyła wpadkę ślubną

Sama zainteresowana jak na razie nie odniosła się do rewelacji o rozstaniu.

Więcej o: