Aleksandra Hamkało leży nago w wannie. "Jestem kobietą, matką, kochanką"

Aleksandra Hamkało na Instagramie pochwaliła się efektami nagiej sesji zdjęciowej. W opisie, który dodała do fotografii, zdradziła, że pomysł na nią już dawno chodził jej po głowie.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl  

Aleksandra Hamkało jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych i chętnie dzieli się z internautami informacjami o sobie. Na Instagramie publikuje treści zarówno dotyczące życia prywatnego, jak i zawodowego. Tym razem aktorka pochwaliła się efektami wyjątkowej dla niej sesji zdjęciowej. W komentarzach posypały się komplementy. Fani są zachwyceni zarówno fotografią, jak i słowami, które do niej dodała.

Marina, Małgorzata SochaSocha wybrała prowansalskie dodatki, a Lipińska postawiła na mrok. Oto łazienki gwiazd

Zobacz wideo Aleksandra Hamkało na premierze filmu "Kogel-Mogel"

Aleksandra Hamkało pozuje naga w wannie. "Jestem kobietą, matką, kochanką"

Na zdjęciu, które pojawiło się na instagramowym profilu Aleksandry Hamkało, aktorka pozuje nago w wannie wypełnionej zabarwioną na różowo wodą i dziecięcymi zabawkami. W podpisie do niego zdradziła, że pomysł na taką sesją kiełkował w jej głowie od dawna.

Widziałam ją w głowie od samego początku, a mówić o niej umiem chyba tylko poetycko. Myślę, że zrozumiecie.

W dalszej części wpisu Hamkało rzeczywiście w poetycki sposób nawiązała do ról, jakie odgrywa w życiu i tego, jaki one mają na nią wpływ.

Jestem kobietą, matką, kochanką. I jak to wszystko wcisnąć w jedną wannę? Jak to wcisnąć w jedno życie? Kiedy otrzepię się ze spojrzeń i ocen, kiedy całkiem zapomnę, że "nie masz wstydu" to była kiedyś obelga, ukradnę kwadrans ciszy, żeby znów zakochać się w sobie i przypomnę sobie, jak byłeś we mnie. Jak byłaś we mnie, byliście we mnie, z rozkoszą, z bólem, z objawieniem. Jak brałam od ciebie całą przyjemność świata, jak rodziłam z siebie potem cały świat. Wszystko przepływa przeze mnie i jest mi z tym tak dobrze. Tak dobrze! Rano wstaję, zerkam na siebie w lustrze: To ona! Tak, to ona! Kochane ciało i twarz! Ta, która umie dawać i brać! I biegnę dawać i brać, dawać i brać. I jest mi z tym tak dobrze. Tak dobrze i jak wpływają one na postrzeganie przez nią własnego ciała.
 

Fani są oczarowani nie tylko zdjęciem, ale również słowami aktorki. 

Słodko, delikatnie i naturalnie. Dawno tak pięknego zdjęcia nie widziałam. Gratuluje wizji i realizacji.
Pięknie napisane! Cudowny kadr.
Piękna, naturalna. Wiersz trafił do mojej duszy - czytamy na Instagramie.

Rzeczywiście aktorka wygląda zjawiskowo i w piękny sposób opisała sesję zdjęciową, w której wzięła udział. 

Agnieszka KotońskaKotońska w bikini. Na taką sylwetkę pracowała cały rok. "Rozwaliłaś system"

Więcej o: