Sylwia Gliwa topless na jachcie. Narzuciła na siebie tylko rozpiętą koszulę

Sylwia Gliwa pokazała zdjęcie z wakacji na łódce. Słońce, woda i brak stanika - tak jej zdaniem wygląda "szczęśliwy czas". Internauci dali do zrozumienia, że również czują się miło, gdy patrzą na urlopową fotografię aktorki.

Więcej wakacyjnych ujęć gwiazd i celebrytów znajdziecie w tekstach na Gazeta.pl

Aktorka znana z "Na wspólnej" chętnie wrzuca do sieci zdjęcia w negliżu. A wakacje są ku temu idealną okazją. Tym razem Sylwia Gliwa zdecydowała się na rezygnację z biustonosza, a górę okryła jedynie cienką białą koszulą. Fani byli zachwyceni. 

Zobacz wideo Aleksandra Domańska pływa topless w jeziorze

Sylwia Gliwa topless na wczasach. "Szczęśliwy czas"

Sylwia Gliwa, czyli serialowa Monika z "Na Wspólnej", na wakacjach pozwala sobie na luz. Na ostatnim zdjęciu z wczasów nad wodą zapozowała na łodzi topless. Zarzuciła na ramiona jedynie kwiatową koszulę, która powiewała na wietrze. Aktorka przyznała, że w momencie robienia zdjęcia czuła się naprawdę błogo:

Jakby mnie ktoś zapytał o szczęśliwy czas, to tak właśnie wygląda mój szczęśliwy czas. Gdzie jest kapitan? - pytała fanów.
 

Choć na pytanie nie uzyskała zbyt wielu (a przynajmniej wartych przytoczenia w tekście) komentarzy. Zdecydowanie więcej osób odnosiło się do wyglądu wysportowanej 44-latki: 

Wygląda pani bosko.
No, pani Sylwio, wygląd na szóstkę.
Wygląda pani korzystniej niż niejedna dwudziestoparolatka - pisali jej w komentarzach.

Warto zaznaczyć, że Sylwia Gliwa nie ma problemu z pokazywaniem nagiego ciała w sieci - już wielokrotnie wrzucała ujęcia topless, zazwyczaj z wakacji. Czasem zdarzają się też zdjęcia zupełnie nago, np. wtedy, gdy wzięła udział w sesji w "Playboyu". 

 
 

Zobacz też: Gwiazda "Na Wspólnej" dawno nie pokazała tak odważnych zdjęć. Lateksowy strój kąpielowy podzielił fanów. "Nie wiem, co o tym myśleć"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.