Oliwia Bieniuk topless chwali się tatuażem. Odpowiedziała na zaczepki internautów

Oliwia Bieniuk zdecydowała się na wzięcie udziału w odważnej sesji zdjęciowej. Na fotografiach możemy wypatrzyć subtelny tatuaż.

Więcej na temat Oliwii Bieniuk przeczytasz na portalu Gazeta.pl.

Oliwia Bieniuk niedawno wypoczywała na egzotycznych wakacjach w Egipcie. Córka zmarłej aktorki nie unikała pozowania w odważnych strojach kąpielowych. Za fotografie z podróży zebrała sporo krytyki ze strony obserwatorów. To jednak nie odciągnęło jej od udziału w odważnej sesji.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk: Przeżywałam śmierć mamy na oczach całej Polski

Oliwia Bieniuk pozuje topless. Na zdjęciach widzimy tatuaż

Oliwia Bieniuk zdecydowała się stanąć przed obiektywem Martyny Milczarek. 19-latka pochwaliła się mglistymi zajawkami sesji. Na fotografiach widzimy, jak nastolatka pozuje bez górnych części garderoby. Na jednym zdjęciu eksponuje również subtelny tatuaż na żebrach. Chociaż rysunek jest bardzo niewyraźny, mniemamy, że celebrytka zdecydowała się na uwiecznienie na ciele tajemniczego napisu.

Więcej zdjęć z odważnej sesji zobaczymy niebawem. Publikację zapowiedziała już fotografka w instagramowej relacji.

A jutro wlatują nowe, jeszcze ciepłe kadry z Oliwią Bieniuk - czytamy na Instagramie Martyny Milczarek.

Oliwia Bieniuk reaguje na krytykę

Oliwia Bieniuk zmierzyła się w ostatnich dniach z ogromną krytyką ze strony fanów. Wszystko przez zdjęcia w mocno wyciętym bikini, które opublikowała na Instagramie. W rozmowie z portalem Jastrząb Post córka gwiazdorskiej pary wyznała, co myśli na temat podobnych opinii.

Ludzie teraz tak reagują na zdjęcia w kostiumie kąpielowym, nie wiem, co w tym takiego złego. Wydaje mi się, że niektórzy ludzie są zazdrośni i tak reagują.

Czekacie na nową sesję z udziałem Oliwii Bieniuk?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.