Lady Victoria Hervey zaliczyła wpadkę na czerwonym dywanie w Cannes. Pokazała za dużo

Lady Victoria Hervey dołączyła do grona osób, które zaliczyły modową wtopę podczas 75. Festiwalu Filmowego w Cannes. Celebrytka postawiła na zbyt odważną kreację, która jak się okazało, odsłoniła więcej, niż powinna.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Zaproszenie na Festiwal Filmowy w Cannes otrzymują nie tylko największe gwiazdy światowego kina. Na czerwonym dywanie brylują również nieco mniej znane osoby związane ze światem show-biznesu. Jedną z nich była Lady Victoria Hervey, która 22 maja pojawiła się na premierze filmu "Forever Young". Tego wieczoru brytyjska celebrytka chciała zabłysnąć okazałą kreacją, a skończyło się modową wpadką, która oczywiście nie umknęła uwadze czujnych fotoreporterów.  

EurowizjaNagie pośladki na scenie. Kontrowersji podczas Eurowizji było o wiele więcej

Zobacz wideo Grażyna Torbicka w kreacji na festiwal w Cannes

Lady Victoria Hervey odsłoniła biust na czerwonym dywanie w Cannes

Lady Victoria Hervey zjawiła się na czerwonym dywanie w długiej tiulowej sukni, którą zaprojektował Scott Henshall. Odważna kreacja z wycięciami w okolicach talii i bardzo głębokim dekoltem okazała się jednak nietrafionym pomysłem. Górna część stroju najwyraźniej nie została dobrze dopasowana do sylwetki celebrytki. Efekt? W pewnym momencie paparazzi, a także goście festiwalu ujrzeli spory fragment jej biustu.

Lady Victoria HerveyLady Victoria Hervey EAST NEWS Pobrane 23.05.2022

Kto jeszcze zaliczył modową wpadkę w Cannes?

Jak się okazuje to nie jedyna taka wtopa na czerwonym dywanie. Kilka dni wcześniej spod kontroli wymknął się również biust Leonie Hanne. Pochodząca z Niemiec influencerka na premierę filmu "Armageddon Time" włożyła zjawiskową białą suknię ozdobioną perełkami. Kreacja oprócz bardzo długiego trenu miała również głęboki dekolt, który również spłatał jej figla. Kobieta jednak zdawała się zupełnie nie przejmować swoją wtopą i z dumą pozowała do zdjęć. 

Leonie HanneLeonie Hanne Instagram/@leoniehanne

Kylie Jenner, Kim KardashianKim na ślubie Kourtney jako gotycka księżniczka. Khloe przebiła wszystkich

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: