Megan Fox zniszczyła kreację na czerwony dywan. Wycięła dziurę w kroku, żeby uprawiać seks. Fani zażenowani

Od kiedy Megan Fox związała się z Machine Gun Kelly, przeszła ogromną wizerunkową metamorfozę. Przy okazji nie stroni od publicznego mówienia na temat relacji z wokalistą. Było już wyznanie dotyczące picia krwi, a teraz przyszła kolej na uzewnętrznianie się w kwestii preferencji seksualnych. - Brzmisz jak licealistka - grzmią fani.

Więcej o szokujących wyznaniach gwiazd przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Megan Fox i Machine Gun Kelly są zaręczeni, a w wywiadach chętnie podkreślają, że nie mogą oderwać od siebie rąk. Zakochani ujawnili, że podobnie jak niegdyś Angelina Jolie i Billy Bob Thornton noszą na szyi fiolki ze swoją krwią. Fox podczas jednego z wywiadów otwarcie przyznała, że zdarza im się ją pić w celach rytualnych. Jakby rewelacji na temat ich płomiennego romansu było mało, aktorka postanowiła ponownie zaskoczyć fanów najnowszym wyznaniem. Opublikowała treść wiadomości do stylistki, w której pyta, czy wybrana przez nią kreacja była droga, bo wycięła w niej dziurę, by móc uprawiać seks z ukochanym. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Fan Dody twierdzi, że ta ma cztery palce... Kim Kardashian ma ich sześć, ale spójrzcie w oczy Henry'ego Cavilla

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Megan Fox publicznie o seksie. Wycięła dziurę w kroku, by móc kochać się z narzeczonym 

Megan Fox w ostatnich miesiącach zaprezentowała szereg zachwycających stylizacji. Aktorka na oficjalne imprezy wybiera zestawy, które sporo odsłaniają. Gwiazda ma idealną sylwetkę i nie dziwi fakt, że chętnie ją pokazuje. 

Aktorka opublikowała serię zdjęć i nagrań na Instagramie. Z okazji rozdania nagród Billboard Music Awards 2022 pojawiła się w Las Vegas, gdzie wystąpiła w cekinowym kombinezonie

Introwertyk w Vegas, przez trzy dni w czasie zaćmienia. Po prostu dużo płaczu pod prysznicem - napisała aktorka.
 

Wśród opublikowanych zdjęć i nagrań znalazł się screen konwersacji Megan Fox z jej stylistką, Maeve Reilly, która odpowiada za jej wizerunek. 

Czy ten niebieski kostium był drogi? Wycięliśmy w nim dziurę w kroku, żebyśmy mogli uprawiać seks - dopytywała się aktorka.
Nienawidzę cię. Naprawię to - odpisała jej stylistka.

Megan Fox publicznie o seksie. Wycięła dziurę w kroku, by móc kochać się z narzeczonymMegan Fox publicznie o seksie. Wycięła dziurę w kroku, by móc kochać się z narzeczonym Fot. Instagram/ meganfox

Podczas gdy związek aktorki i wokalisty budzi spore zainteresowanie fanów, internauci w komentarzach nie ukrywali, że uzewnętrznianie Fox na temat jej preferencji seksualnych nie jest informacją, na jaką czekali: 

Nikogo to nie obchodzi i nikt nie chciał tego zobaczyć.
To brzmi jak teksty licealistek, które utkwiły w toksycznych związkach, ale starają się zachowywać, jakby tak nie było, publikując dziwne rzeczy.
Wszystko, co wiem na temat tego związku, jest kompletnie wbrew mojej woli - czytamy.

Myślicie, że Megan Fox uda się jeszcze czymś zaszokować fanów? Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.