Amber Heard miała nago odwiedzić Kevina Costnera. Aktor ujawnił prawdę

Kevin Costner wyjawił szokującą prawdę na temat Amber Heard. Kiedy miała przerwę w związku z Johnnym Deppem, odwiedziła aktora w przyczepie. Była całkowicie naga.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Amber Heard poznała Johnny'ego Deppa podczas kręcenia "Dziennika zakrapianego rumem". W trakcie sceny pocałunku pod prysznicem między nimi zaiskrzyło. Oboje poczuli chemię, a po zakończeniu trasy promującej film rozstali się z ówczesnymi partnerami i stworzyli związek, który trwał cztery lata.

Zobacz wideo O co chodzi w konflikcie Johnny'ego Deppa i Amber Heard?

Amber HeardJak żyje Amber Heard? Podglądamy dom bohaterki "procesu dekady"

Johnny Depp wyznał, że dopiero po półtora roku udało mu się poznać prawdziwą twarz Amber Heard. Początkowo wydawała się być zabawna i słodka. Kiedy wszystko zaczęło się sypać, aktorka złożyła pozew o rozwód.

Kevin Costner wyjawia prawdę na temat Amber Heard 

Krótko po rozstaniu z Johnnym Deppem, Amber Heard miała próbować nago dostać się do przyczepy Kevina Costnera. Aktorzy współpracowali ze sobą podczas produkcji "3 Days to Kill". Jak podaje Foxella, wszystko wydało się podczas imprezy sylwestrowej 31 grudnia 2021 roku, kiedy zaczęła opowiadać o byłym partnerze. Jej zachowanie nie spodobało się pozostałym gościom, a Costner wyjawił prawdę.

Kiedy zerwałaś z nim na dzień lub dwa, nie zajęło ci dużo czasu, aby znaleźć drogę do mojej przyczepy nago, prawda? - miał wspominać Kevin Costner przy co najmniej dziesięciu osobach.

Amber HeardLista kochanków Amber Heard. Posłuży jako dowód w procesie z Johnnym Deppem

Przypominamy, że właśnie trwa "proces dekady". Rozprawy Amber Heard i Johnny'ego Deppa od miesiąca są transmitowane na żywo. Aktor pozwał byłą żonę o zniesławienie za artykuł na łamach "The Washington Post". Ta z kolei oskarża go o stosowanie przemocy fizycznej i psychicznej. Więcej o najmocniejszych momentach z sali rozpraw przeczytacie tutaj.

Więcej o: