Siostra Kate Moss zarabia na OnlyFans, pokazując pikantne zdjęcia. Modelka ją wspiera. Matka? Bywało różnie

Lottie Moss kilka tygodni temu wyszła z odwyku. W ośrodku leczenia przebywała od początku lutego. Podczas terapii nie przestawała publikować pikantnych zdjęć. Od jakiegoś czasu na tym zarabia. Wyjawiła, jak do zmiany kariery podchodzi jej matka i sławna siostra.

Więcej informacji na temat zagranicznych gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Lottie Moss niedawno wyznała, że trafiła na odwyk z powodu uzależnienia od kokainy. W pewnym momencie poczuła, że musi znaleźć pomoc. Modelka, podobnie jak jej starsza siostra, próbowała swoich sił w modelingu, ale wybrała inną drogę. W zeszłym roku założyła konto na platformie OnlyFans, na której udostępnia treści 18+. W najnowszym wywiadzie przyznała, że czuje się wyzwolona, gdy jest naga. Po obraniu tej ścieżki może liczyć na wsparcie rodziny, chociaż początki były trudne. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Bieber jest jaszczurem, a mąż Anne Hathaway to reinkarnacja Shakespeare'a? Szokujące teorie spiskowe na temat gwiazd

Zobacz wideo Szokujące wyznanie Bridget Malcolm na temat jej doświadczeń w modelingu

Lottie Moss o karierze na OnlyFans. Może liczyć na wsparcie Kate Moss

Lottie Moss podjęła walkę z nałogiem. Przebywając w ośrodku, nie zrezygnowała jednak z aktywności w mediach społecznościowych i publikowaniu zdjęć, na których pokazuje się w negliżu. Nie wszystkim fanom spodobało się jej zachowanie, a ona sama została oskarżona o to, że odwraca swoją uwagę w czasie terapii, gdy powinna skupić się na powrocie do zdrowia. 

24-latka zareagowała na te komentarze. W podcaście "Call Her Daddy" otworzyła się na temat seksualności i tego, jak się czuje, gdy robi rozebrane zdjęcia. 

Czuję się najbardziej wyzwolona, gdy jestem naga - zaczęła.
 

Zdradziła również, jak zareagowali jej bliscy, na wiadomość, że wybiera tę ścieżkę kariery. Lottie Moss podkreśliła, że matce z początku trudno było się pogodzić z jej nową pracę. Przez kilka tygodni nawet nie rozmawiały, ale teraz mają bliskie relacje. Za to Kate Moss pozytywnie zareagowała na nowy sposób na życie młodszej siostry. Supermodelka podkreśliła, że jest z niej dumna.

Mojej mamie trudno było zrozumieć, czym jest OnlyFans, jednak teraz mnie wspiera. Po uruchomieniu profilu nie rozmawialiśmy przez kilka tygodni, ale teraz mamy świetne relacje. Widzi, jak bardzo się cieszę, że to robię. Moja siostra powiedziała to samo: Jestem z ciebie bardzo dumna. Myślę, że była szczęśliwa, że odnalazłam swoją drogę - wyznała.

Lottie Moss i Kate MossLottie Moss i Kate Moss I-IMAGES, PACIFICCOASTNEWS/EAST NEWS/i-Images, PacificCoastNews

Lottie ujawniła, że wpadła na pomysł założenia konta na OnlyFans po tym, jak zobaczyła, że jeden z jej współlokatorów zarabia na tej stronie i sama postanowiła spróbować. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.