Kobieta z "największymi policzkami świata" jest po kolejnych zabiegach. Wprawiła fanów w osłupienie

Anastasia Pokreshchuk pochwaliła się na Instagramie efektami kolejnego zabiegu, który miał na celu jeszcze bardziej uwypuklić jej kości policzkowe. Nagranie, które modelka opublikowała w mediach społecznościowych, wprawiło internautów w osłupienie.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Ukraińska modelka Anastasia Pokreshchuk przygodę z modyfikacjami ciała rozpoczęła w wieku 26 lat. Wówczas zapragnęła delikatnie uwypuklić kości policzkowe. Efekt zabiegu nie był dla niej satysfakcjonujący i dlatego poddała się kolejnym, które całkowicie zmieniły jej wygląd. 32-latka zapowiedziała, że nie zamierza poprzestać na aktualnym wizerunku.

Khloe Kardashian, Ewa MingeUnikały tematu operacji plastycznych jak ognia! W końcu się przyznały

Zobacz wideo Jakie operacje plastyczne miała Sylwia Bomba? "To jest niesamowite"

Modelka o "największych policzkach na świecie" pochwaliła się na Instagramie nowym wyglądem

Anastasia Pokreshchuk wielokrotnie podkreślała, że pomimo licznych zabiegów nie była zadowolona z kształtu policzków. Kobieta otwarcie przyznała, że planuje kolejne operacje.

Możesz pomyśleć, że są za duże, ale myślę, że są trochę małe, muszę je wkrótce odświeżyć - powiedziała jakiś czas temu modelka.

Jak zapowiedziała, tak zrobiła. W opublikowanej na Instagramie kilka dni temu relacji pokazała, jak wyglądał kolejny zabieg, któremu się poddała. Po wyjściu z gabinetu kosmetycznego natychmiast zaprezentowała fanom nowy wygląd.

Anastasia PokreshchukAnastasia Pokreshchuk Screen: Instagram/@justqueen88

W dalszej części relacji zdradziła, że otrzymała kilka negatywnych wiadomości od internautów, którzy skrytykowali jej decyzję. Zaznaczyła jednak, że nie zamierza przejmować się i jeżeli uzna, że nadszedł czas na inne zabiegi, to natychmiast jej wykona.

Anastasia Pokreshchuk ofiarą operacji plastycznych? Kiedyś wyglądała zupełnie inaczej

Do tej pory kobieta zdecydowała się na wypełniacze w ustach i policzkach. Oprócz tego, powiększyła biust, miała wykonaną liposukcję oraz wszczepiono jej implanty mięśni brzucha. Na jej instagramowym profilu można odnaleźć zdjęcia, jak wyglądała, zanim poddała się licznym modyfikacjom ciała.

Anastasia Pokreshchuk jest uzależniona od operacji plastycznych. Przeszła szokującą metamorfozęAnastasia Pokreshchuk jest uzależniona od operacji plastycznych. Przeszła szokującą metamorfozę Fot. Instagram/ _just__queen_

Blanka LipińskaBlanka Lipińska tłumaczy, co stało się z jej twarzą na premierze "365 dni: Ten dzień"

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: