Chrissy Teigen kompletnie nago! Żona Johna Legenda wrzuciła do sieci bardzo odważne zdjęcie

Chrissy Teigen nie ma problemu ze wstawianiem do sieci kontrowersyjnych zdjęć. Przykładem może być jej ostatnia fotografia, na której pozuje zupełnie nago! Trzeba przyznać, że odważny kadr robi niemałe wrażenie.

Więcej na temat światowych gwiazd znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Chrissy Teigen z Johnem Legendem wychowuje dwójkę dzieci i często relacjonuje internautom szczegóły życia prywatnego. Tym razem postanowiła naprawdę zaszaleć i pokazała się użytkownikom Instagrama kompletnie nago!

Zobacz wideo Chrissy Teigen chwaliła się ciążowym brzuszkiem. Piękna fotka!

Chrissy Teigen nie ma żadnych barier. Celebrytka zapozowała bez ubrań!

O żonie Johna Legenda zrobiło się głośno, kiedy w mediach społecznościowych podzieliła się szczerym wyznaniem. Kobieta 1 października 2020 roku opowiedziała w poruszającym poście o tym, że poroniła. Celebrytka razem z mężem muzykiem oczekiwała narodzin synka Jacka. Niestety, małżonkowie musieli się pożegnać ze zmarłym dzieckiem. Wiele osób w tamtym czasie wsparło zrozpaczoną gwiazdę ciepłymi komentarzami, a jej post otrzymał aż 11 milionów polubień.

 

Po tym przykrym doświadczeniu modelka zrozumiała, że może w mediach społecznościowych dzielić się najintymniejszymi szczegółami ze swojego życia. Wcześniej publikowała też zdjęcia, na których prezentowała ciążowe krągłości, a teraz postanowiła pokazać, jak wygląda jej ciało bez filtrów. Wstawiła do sieci fotografię, gdzie pozuje kompletnie nago. Trzeba przyznać, że jej figura robi piorunujące wrażenie!

Chrissy TeigenChrissy Teigen Instagram / Chrissy Teigen screen

Wstawiła do sieci "nudesa", którego podpisała wymownym zdaniem:

Świetnie.

Okazuje się, że pozowanie bez ubrań nie jest dla modelki żadną nowością. Gwiazda wielokrotnie pokazywała swoje wdzięki na okładkach magazynów. Trzeba przyznać, że celebrytka ma niemałą odwagę, żeby wrzucać do sieci takie foty!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.