Marcin Prokop imprezował z Sashą Grey. Zdradził, jak poznał gwiazdę filmów dla dorosłych. "To była dziwna sytuacja"

Marcin Prokop, jako dziennikarz, może pochwalić się znajomościami z wieloma znanymi osobami. Jedną z najsłynniejszych aktorek filmów dla dorosłych poznał jednak prywatnie.

Więcej o życiu gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Marcin Prokop, który w zawodzie pracuje już od ponad 20 lat, jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarzy. Znany jest z poczucia humoru i umiejętności ciekawego opowiadania historii, przez co jest bardzo dobrym rozmówcą - również w sytuacjach, kiedy to on jest gościem programów. Prokop dostał zaproszenie do podcastu Żurnalisty. Prowadzący "Dzień dobry TVN" podczas wywiadu zaskoczył opowieścią, w której ujawnił kulisy nietypowego spotkania z Sashą Grey.

Zobacz wideo Wellman i Prokop dzielą garderobę

Marcin Prokop o spotkaniu z Sashą Grey

Prokop wyznał, że aktorkę filmów dla dorosłych poznał przypadkiem, gdy był z żoną w Berlinie. Przyznał, że sytuacja była nietypowa, szczególnie że w pierwszym momencie nie skojarzył, że to ona.

Znam też Sashę Grey. Ja ją naprawdę znam. Okazało się, że nawet z nią imprezowałem kiedyś w Berlinie, nie wiedząc, że jest tą osobą. To była dziwna sytuacja - powiedział w rozmowie z Żurnalistą.

Sashę Grey Prokop poznał przez znajomych, a że przedstawiła się jako dj-ka, nie domyślił się, że to ona. Jak przyznał, bardzo dobrze im się rozmawiało. Dopiero przy kolejnym spotkaniu uświadomił sobie, że gdzieś już ją widział.

Przyjechał do Berlina mój kumpel, który jest mężem najlepszej przyjaciółki mojej żony. Przywiózł ze sobą kilkoro znajomych, wśród nich paru dj-ów, no jakieś takie towarzystwo międzynarodowe, które tam podbijało Berlin, a ja się do nich dokleiłem. No i bardzo miło mi się rozmawiało z bardzo sympatyczną dziewczyną, która też się przedstawiła jako dj-ka. Dopiero potem, po jakimś czasie, przy zupełnej innej okazji, pomyślałem sobie, że znam skądś tę twarz i nie tylko - dodał.

Chociaż nazwisko Sashy Grey do dziś jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w przemyśle filmów dla dorosłych, aktorka z branży wycofała się już ponad dziesięć lat temu. Grała w filmach głównego nurtu, wydała książki, a także zajęła się branżą muzyczną. Sasha Grey rzeczywiście przez pewien czas byłą dj-ką. Wystąpiła nawet w Polsce podczas Unsound Festival w 2012 roku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.