Camila Cabello pokazała sutek podczas wywiadu. Jest jej głupio

Camila Cabello zaliczyła wpadkę podczas udzielania wywiadu. Wokalistka przez przypadek pokazała sutek.

Więcej ciekawostek przeczytasz na Gazeta.pl

Pomimo coraz większej świadomości społeczeństwa odnośnie równouprawnienia płci, wciąż żyjemy w czasach, w których odsłonięta naga pierś kobiety budzi powszechną sensację. Przekonała się o tym Camila Cabello, kiedy podczas udzielania wywiadu na kamerce, przez ułamek sekundy odsłoniła sutek. Incydent odbił się szerokim echem w sieci, a wokalistka odniosła się do sprawy na TikToku

Zobacz wideo Shawn Mendes i Camila Cabello całują się na Instagramie

Camila Cabello zaliczyła wpadkę. Przypadkowo pokazała sutek

Camila Cabello udzielała wywiadu na kamerce w programie "The One Show". W pewnym momencie została poproszona o zademonstrowanie ulubionego ruchu tanecznego ze swojego nowego teledysku do utworu "Bam Bam". Gdy wstała, jej bluzka zsunęła się z ramienia i obnażyła pierś wokalistki.

Ups, właśnie się przed wami obnażyłam. Mam nadzieję, że nie zobaczyliście mojego sutka - dodała ze śmiechem Cabello.
 

W programie gościł także Alan Carr, który ostentacyjnie powstrzymywał śmiech, zakrywając usta dłonią. Prowadząca program, Alex Jones, nazwała incydent "problemem z garderobą" i przeprosiła za sytuację. Po emisji wywiadu Cabello nagrała tiktoka, w którego tle leciała pewna piosenka oraz tekst:

Chciałabym mieć wehikuł czasu.

Pod nagraniem napisała:

Kiedy moja stylistka zapytała, czy chcę nakładki zakrywające sutki, powiedziałam nie - zażartowała Cabello.

Obnażone sutki pokazują podwójne standardy

Przypominamy, że prawdopodobnie najsłynniejszy w historii mediów "nipplegate" dotyczy Janet Jackson, kiedy podczas występu na Super Bowlu w 2004 roku jej pierś odsłonił Justin Timberlake. Wokalistka wpadła wówczas w poważne kłopoty - nie mogła pojawić się na gali Grammy, a jej piosenki i teledyski trafiały na czarną listę w wielu stacjach radiowych i kanałach telewizyjnych. W tym samym czasie Justin Timberlake dawał zaś najważniejsze koncerty w swojej karierze. Co ciekawe, na tej samej scenie w 2019 roku wystąpił bez koszulki Adam Levine z Maroon 5. Widok półnagiego mężczyzny nie zrobił jednak na nikim wrażenia. Nie trudno zauważyć, że reakcja na odsłonięte kobiece sutki ukazuje w mediach podwójne standardy dotyczące płci. 

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Więcej o:
Copyright © Agora SA