Sandra Kubicka w nagiej sesji z okazji walentynek. Julia Wieniawa komentuje

Sandra Kubicka wstawiła na Instagrama zdjęcie z sesji. Ubrana jedynie w rękawiczki pozuje na tle róż. Zdjęcie wywołało niemały ruch w komentarzach. Swoje dwa grosze dorzuciła była dziewczyna Barona.

Więcej ciekawostek z świata polskiego i zagranicznego show-biznesu przeczytasz na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Sandra Kubicka podgląda, co u byłych? "Do CV powinnam wpisać profesję detektywa"

Sandra Kubicka od kilku miesięcy spotyka się z Baronem. Nikt nie wierzył w powodzenie tej relacji przez historię związkowe muzyka. Zarzuca mu się ciągłe zmienianie partnerek. Nawet jego kolega z programu nie mógł się powstrzymać od żartobliwego komentarza na ten temat. Jednak ku zaskoczeniu miesiące upływają, a oni nadal razem. Pełni miłości regularnie udostępniają na social mediach wspólne chwile. Tym razem modelka zaskoczyła fanów ujęciem z odważnej sesji. Odnieść się do niej postanowiła była partnerka Barona, Julia Wieniawa.

Mikołaj RoznerskiMikołaj Roznerski przyłapany na randce z tancerką. Wybrali się do Paryża

Sandra Kubicka w nagiej sesji. Zdjęcie skomentowała Julia Wieniawa

Kadr ze sesji zdjęciowej Sandry Kubickiej wzbudził poruszenie. Modelka pozuje na ścianie z róż, a ubrana została jedynie w białe rękawiczki. Co ciekawe, w opisie zdradziła, że na planie była tylko 20 minut. 

I’m back. Happy Valentine’s Day love birds! Jestem zachwycona tą sesją, która trwała 20 minut, ale tak to jest, jak się ma najlepszy beauty team!
 

Fotografie skomentowało kilka koleżanek z czerwonego dywanu. Kilka miłych słów zostawiła Aggie, Joanna Jędrzejczyk czy Julia NowakowskaJulia Wieniawa porównała zdjęcie do kadru z kinowego hitu.

Uuu American Beauty.

Fagata, Malik MontanaŻenujący komentarz Malika Montany na temat Fagaty. "Obrzydliwy wujek z wesela"

Choć wydźwięk komentarza nie jest jednoznaczny, to zdziwił obserwujących Sandry Kubickiej. Polubiło go już kilkadziesiąt osób. Czy jej reakcja zwiastuje przyjaźń? W końcu coś, a właściwie ktoś je łączy. Miałyby wspólne tematy. Jakby nie było, Julia Wieniawa na pewno była świadoma, że komentarz pod zdjęciem nowej dziewczyny byłego chłopaka wzbudzi zainteresowanie. Tymczasem obserwujemy, jak potoczy się dalej 'niewinna' zaczepka. 

Więcej o: