Blanka Lipińska nie oszczędzała. To garderoba, czy luksusowy butik? Kolekcja butów też robi wrażenie

Blanka Lipińska zainwestowała we własne cztery kąty niemało. Uwagę przykuwa wielka garderoba. Pomieszczenie, choć mroczne, przypomina luksusowy butik.

Więcej ujęć z domów gwiazd znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Blanka Lipińska pokazuje nowe mieszkanie. W salonie czarna choinka

Blanka Lipińska po sukcesie serii powieści "365 dni" oraz pierwszej części filmu idzie za ciosem. Niedługo światło dzienne ujrzy druga część jej porno-romansu z mdłą Laurą i brutalnym don Massimo w rolach głównych, produkowana przez Netflix. Niedawno poinformowała też, że ukończyła pracę nad nowym scenariuszem. Zdjęcia do filmu opowiadającym o jej związku z "gitarzystą" mają ruszyć jeszcze w tym roku. Tymczasem możemy obejrzeć jej skromną, choć nie złotą, garderobę. Pomieszczenie znajdujące się tuż obok sypialni zostało utrzymane w klimacie całego mieszkania. Czerń jest kolorem przewodnim czterech kątów pisarki. Patrząc na wystrój, można odnieść wrażenie, że jest to butik z najlepszymi markami. 

Blanka Lipińska ma wymarzoną garderobę. Mroczna i elegancka

Pisarka na swoim Instagramie nie raz powtarzała, że garderoba ma dla niej wielkie znaczenie. Urządziła ją więc w ulubionym stylu. W pomieszczeniu każda część strojów ma swoje miejsce. Ubrania ograniczone do trzech kolorów powieszone zostały na stelażach. Białą, czarną i beżową odzież podzieliła na kolorystyczne sekcje. Kolejnym istotnym miejscem jest przestrzeń na buty. Choć półki mieści dziesiątki par to i tak część z nich schowana jest w pudłach. By wyeksponować kolekcję, postanowiła ją podświetlić.

Blanka Lipińska oprowadziła fanów po swoim mieszkaniu. Pokazała wnętrzaBlanka Lipińska oprowadziła fanów po swoim mieszkaniu. Pokazała wnętrza fot. instagram.com

Sercem garderoby jest umieszczona w centralnym punkcie przeszklona gablota. Jak się spodziewacie, również jest czarna. Mebel mieści wszelką biżuterię oraz dodatki. Nie brakuje w niej okularów od luksusowych marek. Nad nią znajduje się imponujących rozmiarów żyrandol - kryształowy, o potężnych gabarytach, zwraca na siebie uwagę i dodaje elegancji.

Blanka Lipińska oprowadziła fanów po swoim mieszkaniu. Pokazała wnętrzaBlanka Lipińska oprowadziła fanów po swoim mieszkaniu. Pokazała wnętrza fot. instagram.com

Blanka Lipińska traktuje garderobę jak prywatne sanktuarium. Wszystko jest przemyślane w taki sposób, by czuła się w niej swobodnie. I choć nie brakuje opinii, że robi dość mroczne wrażenie, to autorka czuje się tam tak dobrze, że połowę nagrań z domu produkuje właśnie w tym miejscu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.