Córka Eminema eksponuje "tyłek" na Instagramie. Fani boją się komentować. "Uważajcie, co piszecie, chłopaki"

Córka Eminema, Hailie Jade Mathers, jest popularną influencerką. Ostatnio podzieliła się z fanami odważnym zdjęciem. Zadała im też niedyskretne pytanie. Internauci bali się jednak udzielić odpowiedzi.

Więcej informacji ze świata show-biznesu znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Córka Agaty i Piotra Rubików śpiewa i tańczy

Eminem jest jednym z najbardziej znanych raperów. Karierę zaczynał w latach 90. Początkowo środowiska związane z czarną kulturą mocno go krytykowały. Zarzucano mu, że chce się wypromować na dorobku artystycznym Afroamerykanów. Muzyk nie przejmował się jednak negatywnymi opiniami, a, wydany w 1999 roku krążek "The Slim Shady LP" zadebiutował na drugim miejscu Billboard 200, pokrył się platyną, a także zdobył nagrodę Grammy. Trwająca od ponad dwudziestu lat kariera zaowocowała jedenastoma albumami studyjnymi. Za swoje dokonania artystyczne Eminem zdobył dziesiątki nagród, a dziś może cieszyć się statusem legendy rapu. Prywatnie muzyk był dwukrotnie żonaty z Kimberley Anne Scott. Para po raz pierwszy stanęła na ślubnym kobiercu w 1999 roku. Rozwiedli się po dwóch latach. Drugi raz pobrali się w 2006, jednak i tym razem nie udało im się wytrwać w małżeństwie. Eminem i Kimberly doczekali się jednak córki. Hailie Jade Mathers przyszła na świat w 1995 roku. Dziś ma już 26 lat i chętnie publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych.

Córka Eminema opublikowała odważne zdjęcie

Hailie Jade Mathers jest popularną influencerką. Jej profil na Instagramie zgromadził już 2,3 mln obserwujących. Młoda kobieta regularnie dzieli się z fanami prywatnymi fotografiami. Wśród publikowanych treści nie brakuje również odważnych ujęć. Niedawno córka Eminema dodała zdjęcie, na którym pozuje w basenie. Przybrała na nim pozę, która mocno eksponuje pośladki. 

 
Czy ten basen sprawił, że mój tyłek wygląda na duży? - napisała pod fotografią.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani żartobliwie nawiązywali do ojca dziewczyny. 

Nie możemy na to odpowiedzieć.
Uważajcie, co piszecie, chłopaki, Em patrzy.
Boję się jak diabli, coś powiedzieć, wiedząc, że 49-latek użyje mojego imienia na następnej płycie - żartowali internauci.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.