Magdalena Narożna odsłania brzuch i rozciąga się w pokoju córki. Ale jaka fryzura! "Pasują ci takie dłuższe włosy"

Magda Narożna udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała, jak ćwiczy w domowym zaciszu. Internauci zwrócili uwagę na jej fryzurę. - Pasują ci takie dłuższe włosy - komentują.

Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na Gazeta.pl

Magda Narożna od jakiegoś czasu zaczęła prowadzić bardziej aktywny tryb życia. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi zaczęła ćwiczyć i nawet, gdy inni leniuchują, ona wskakuje w sportowe stylizacje i dba o sylwetkę. Zdjęciami z treningów chwali się często na Instagramie. Ostatnio pochwaliła się obserwatorom, jak rozciąga się w domu.

Elizabeth Duda"Europa da się lubić" przyniosła im sławę. Co robią i jak wyglądają gwiazdy show?

Zobacz wideo Magda Narożna jest szczęśliwie zakochana

Magda Narożna rozciąga się w domowym zaciszu

Gwiazda disco polo jako miejsce do przeprowadzenia treningu wybrała pokój córki. Dziewczynka w tym roku skończy 12 lat i możemy zobaczyć, jak ma urządzone swoje gniazdko. Znalazła się tutaj m.in. rozkładana kanapa, biurko z różowymi szufladami. Na ścianie wisi galeria zdjęć. Stoi też sztaluga, widać, że Gabrysia odziedziczyła po rodzicach artystyczne zacięcie. Narożna ma na sobie sportowy strój, odsłoniła brzuch.

Przyłapana na rozciąganiu. A wy lubicie ćwiczyć w domu? #pieknaimloda #singer #natural #trening #goodjob - zwróciła się do fanów.
 

Jednak to, co zwraca uwagę, to jej włosy. Magda od dawna wierna jest krótkiej fryzurze, często nosi irokeza. Tym razem jednak postanowiła je zapuścić. Sięgają prawie do ramion. W takim wydaniu podoba się fanom:

Pasują ci takie dłuższe włosy!
Super wyglądasz, rewelacja - piszą.

Jedna z użytkowniczek Instagrama zapytała wprost, co zrobić, żeby schudnąć i wyglądać tak jak Magda. Piosenkarka odpisała i zdradziła swój sposób na pozbycie się kilogramów:

Aktywny tryb życia i dieta. Małymi krokami do celu - brzmi jej odpowiedź.

Anna WendzikowskaWendzikowska żyje na walizkach, a za hotele płaci fortunę. Sprawdziliśmy, gdzie mieszkała

Z profilu Magdy możemy dowiedzieć się, że oprócz rozciągania uwielbia spacerować, jeździ na nartach oraz lubi spędzać czas w parku trampolinowym.

Więcej o: