Agnieszka Kotońska zdradziła, jakich produktów unika w diecie. "W tygodniu staram się pilnować tego, co mam na talerzu"

Agnieszka Kotońska opowiada o wzrastających cenach w sklepach i zdradziła, czego unika, by utrzymać wymarzoną wagę. Gwiazdę TTV już niedługo będziemy mogli oglądać w nowym programie.

Więcej na temat polskich gwiazd przeczytasz na gazeta.pl

Zobacz wideo Mateusz Borkowski "Big Boy": Olewam hejterów

Agnieszka Kotońska zasłynęła dzięki udziałowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" emitowanego na kanale TTV. Sympatię widzów zdobyła za sprawą niesamowitego poczucia humoru i dystansu do siebie. W wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o diecie i postanowieniach noworocznych.

Sylwia BombaSylwia Bomba wspomina rozstanie z byłym partnerem. Pokazała zdjęcia z wyprowadzki

Agnieszka Kotońska skarży się na inflację i mówi, jakich produktów unika w diecie

Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" dba o swój wygląd i samopoczucie. Uważa, że jest jeszcze młoda, mimo że kilka lat temu została babcią. Takie podejście inspiruje! Agnieszka Kotońska, zdradziła, że zrezygnowała z kilku produktów, by utrzymać wymarzoną wagę. Wśród nich są m.in. mączne składniki. Pieczywo, panierka na schabowym czy pierożki to rzeczy, na które pozwala sobie od święta. W tygodniu stara się, by na talerzu były głównie gotowane mięsa, ryby i warzywa. Przy tym wszystkim chce zachować bilans, bo jak mówi, dieta nie ma być karą. Agnieszka zauważa również, że produkty w sklepach podrożały. W rozmowie z dziennikarzem portalu przytoczyła ostatnią dyskusję z bliskimi: 

Kiedyś jak człowiek miał sto złotych i wchodził do sklepu, to czuł się jak biznesmen, a teraz jest jak żebrak.

'Gogglebox'. Tak wyglądała Agnieszka Kotońska cztery lata temu'Gogglebox'. Tak wyglądała Agnieszka Kotońska cztery lata temu Fot. Instagram/ agnieszkakotonska

Jest również dumna z tego, że gdy parę lat temu nagrywali pierwszy sezon programu, zdarzało się jej kupić za małe spodnie. Jeansy przeleżały swoje i teraz pasują idealnie.

 

A już od 2 stycznia będziemy mogli zobaczyć kolejną produkcję TTV, w której wystąpi Agnieszka Kotońska z synem. 36 gwiazd stacji będzie brało udział w wyzwaniach już od 2 stycznia. Obejrzycie?

Ola i Armando"Love Island". Ola i Armando otwarcie opowiedzieli o swojej relacji

Więcej o: