Monika Richardson zdradziła, ile zarabiała w TVP. Szokująca kwota. "Pieniędzy z reklam było wystarczająco, by mi zapłacić"

Monika Richardson postanowiła ujawnić, ile zarabiała, pracując dla TVP. Kwota szokująca, jednak stacja mogłaby jej nie zapewnić w tej chwili podobnych warunków. Wiemy dlaczego.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Monika Richardson jest polską dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Fani uważają ją za bardzo przedsiębiorczą. Kobieta prowadzi agencję PR-ową, a jakiś czas temu postanowiła otworzyć kolejny biznes. Tym razem postawiła na szkołę językową, w której osobiście prowadzi zajęcia.

Zobacz wideo Monika Richardson wróciła do nazwiska pierwszego męża. Jego reakcja? WOW

Rogalska, Kraśko, TadlaRichardson, Kraśko i Orłoś - oni rozstali się z TVP i robią kariery

Monika Richardson otworzyła szkołę językową

W wywiadzie z "Super Expressem" Monika Richardson wyznała, że szkoła La Manche już działa. W szkole można liczyć m.in. na zajęcia z języka angielskiego i hiszpańskiego, które prowadzi dziennikarka, jednak docelowo planuje zatrudnić jeszcze kilku lektorów. Siedzibą szkoły jest przedwojenna willa na warszawskiej Starej Ochocie. W całym przedsięwzięciu Monika Richardson może liczyć na pomoc.

Mam młodą wspólniczkę, która bardzo pomaga mi w tym biznesie. Ja zajmuję się metodologią nauczania i samym uczeniem. Prowadzę zajęcia z angielskiego i hiszpańskiego, ale docelowo mam w planach zatrudnienie jeszcze kilku lektorów - powiedziała Richardson w rozmowie z "Super Expressem"

Monika Richardson nie ukrywa, że szkoła językowa była ogromną inwestycją. Projekt pochłonął sporo pieniędzy, jednak dziennikarka jest na takim etapie w życiu, że potrzebuje czegoś swojego.

Monika Richardson zdradziła, ile zarabiała w TVP. Znamy dokładną kwotę

Dziennikarka w rozmowie z Pomponikiem wyznała, ile zarabiała, pracując dla TVP. Miała wówczas podpisany kontrakt gwiazdorski. Przez cały rok zarabiała dużo, bez względu na to, co robiła. Podczas złotych lat w TVP mogła liczyć na wynagrodzenie w wysokości 40 tysięcy złotych. Monika Richardson prowadziła popularny program "Europa da się lubić", który oglądało 7 milionów widzów.

Dostawałam chyba 40 000 zł czy jakoś tak. To były tak zwane złote lata w TVP, a ja wtedy robiłam taki program, który się nazywa "Europa da się lubić". Oglądało go 7 milionów ludzi, więc pieniędzy z reklam było wystarczająco, by mi zapłacić - wyznała Monika Richardson w rozmowie z Pomponikiem

Jesteście zaskoczeni tą kwotą?

Monika Richardson i Konrad WojterkowskiRichardson i Wojterkowski zamieszkali razem! Zdradzili, dlaczego tak szybko

Więcej o: