Urszula Radwańska pozuje topless, a jej siostra komentuje zdjęcie. Te emotki zdradziły, co sądzi o odważnych ujęciach

Urszula Radwańska zamieściła na Instagramie zdjęcia, na których pozuje topless. Posypały się komentarze, a wśród nich znalazł się także wpis od siostry tenisistki.

Więcej informacji o życiu prywatnym osób ze świata sportu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Choć zdaje się, że Agnieszka jest tą bardziej znaną z sióstr Radwańskich, to sukcesów nie można umniejszać także jej młodszej siostrze, Urszuli. Jednak mimo tego że nie może narzekać na karierę zawodową, to postanowiła robić coś więcej niż tylko skupić się na tenisie. Od jakiegoś czasu projektuje torebki, które zareklamowała w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Urszula Radwańska wróciła na kort. "Niejedna zawodniczka dałaby sobie już spokój"

Urszula Radwańska pozuje topless

W 2018 roku Urszula Radwańska wypuściła własną kolekcję torebek, które najwidoczniej cieszą się zainteresowaniem, bo powstały nowe modele. W związku z tym sportsmenka wzięła udział w nowej sesji zdjęciowej promującej produkty. W dość nietypowy sposób. Na profilu Radwańskiej znalazły się dwie fotografie, na których ona topless pozuje z torebką. Na jednym ze zdjęć zasłania nią biust, z kolei na drugim pozuje bokiem i pokazuje torebkę z innej perspektywy. Pod czarno-białymi zdjęciami posypały się komplementy.

Zdjęcia sztos!
Szczęka opadła.
Jesteś mega piękna! - czytamy.

Pod postem udzieliła się także Agnieszka Radwańska, która dodała dwie emotki, sugerujące, że też jest zachwycona efektem pracy jej siostry z fotografem.

 

Agnieszka Radwańska komentuje zdjęcie siostryAgnieszka Radwańska komentuje zdjęcie siostry Instagram/ularadwanska_official

Przypomnijmy, że w 2013 roku również Agnieszka Radwańska zdecydowała się na odważne zdjęcia. Ona jednak pozowała nago. Na jednym z ujęć leżała na materacu w basenie, w którym pływały piłki tenisowe, a na drugim siedziała na leżaku obok basenu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.