Polski "króliczek Playboya" zdradza, co działo się w słynnej willi Hugh Hefnera. "Bał się, że dziewczyny będą go zdradzać"

Izabella St. James, polski "Króliczek Playboya", wspomniała czas spędzony w willi Hugh Hefnera. Luksusowe życie szybko okazało się niezwykle męczące.

Więcej informacji o celebrytach przeczytasz na stronie Gazeta.pl 

Izabella St. James była jedyną Polką, która mieszkała w słynnej rezydencji i spotykała się z założycielem "Playboya". Po latach kobieta opowiedziała nieco więcej, co działo się za zamkniętymi drzwiami luksusowej willi. Co ciekawe, jej wspomnienia nieco różnią się od opowieści innej partnerki Hugh Hefnera.

Zobacz wideo Karolina Pisarek poróżniła się z Joanną Krupą. Spotykały się w "Top Model". "Byłam zaskoczona"

Izabella St. James o życiu w willi Hugh Hefnera

Izabella miała zaledwie dziesięć lat, gdy wraz z rodzicami wyjechała z Polski i zamieszkała najpierw w Grecji, a później w Kanadzie. Będąc nastolatką, podjęła decyzję, że chciałaby rozpocząć studia prawnicze. Udało jej się dostać na prestiżowy uniwersytet i tym sposobem znalazła się w Los Angeles. Pomimo poważnych planów związanych z przyszłością, Izabella po pewnym czasie wybrała zupełnie inną drogę.

Hef był starszy od mojego taty. Ja miałam plan być adwokatem i praktykować prawo międzynarodowe. Mówiłam po hiszpańsku, francusku. Także moje plany były bardzo poważne i nagle znalazłam się w Playboy Mansion - powiedziała w reality show "Żony Hollywood".

Na początku wszystko wyglądało jak z bajki. Szampan lał się strumieniami, imprezy trwające do białego rana i służba na każde skinienie. Jednak po pewnym czasie przestało jej się to podobać i Izabella zapragnęła innego życia.

Hefner bał się, że dziewczyny będą go zdradzać, że go ośmieszą. Po dwóch latach to mi się znudziło. Chciałam prawdziwego związku, którego nie miałam z Hefem - zdradziła St. James.

Taką osobą okazał się kolega ze studiów. Niestety, para rozstała się po roku małżeństwa. W 2006 roku Izabella wydała książkę, w której ze szczegółami opisała życie w posiadłości "Playboya". Najwięcej kontrowersji wzbudzały fragmenty o seksie z Hefnerem.

Holly Madison oskarża Hefnera o znęcanie. Izabella St. James ostro zareagowała na wynurzenia koleżanki

W tym samym czasie co Izabella, w willi mieszkała Holly Madison. Ona również zdecydowała się wydać książkę, opowiadają o chwilach spędzonych w rezydencji. Z jej relacji wynika, że Hefner znęcał się nad nią. Jej słowa bardzo nie spodobały się St.James, która stwierdziła, że Madison wszystko zmyśliła, ponieważ chciała się zemścić za to, że Hugh nie chciał się z nią ożenić.

Kiedy czegoś mocno pragniesz, poświęcisz swoją godność i przekroczysz wszelkie moralne granice, by to zdobyć, a potem odwrócisz kota ogonem, by stać się ofiarą. Może ona sama w to uwierzyła, ale żal mi Hefa. Holly jest niewdzięcznicą - powiedziała Izabella w rozmowie z Daily Mail.

Wkrótce ma się również ukazać dokument, w którym Holly opowiedziała o "cyklu obrzydliwości" które działy się w domu Hefnera.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.