"Top Model". Finalistka pozuje bez ubrań. Fani pod wrażeniem Julii Sobczyńskiej. "Napatrzeć się nie mogę"

Julia Sobczyńska wykorzystuje swoje pięć minut po zakończeniu emisji "Top Model" rozwija Instagrama. Finalistka telewizyjnego show chętnie chwali się kadrami z kolejnych sesji. Tym razem zapozowała nago.

Więcej o losach uczestników "Top Model" przeczytasz na Gazeta.pl

Julia Sobczyńska była jedną z faworytek 10 edycji "Top Model". Wielokrotnie pokazywała, że świetnie sprawdzi się w modelingu, a goście i jurorzy chętnie ją chwalili. Modelka dotarła do ścisłego finału, z którego niestety odpadła jako pierwsza. Teraz rozkręca karierę i zachwyca fanów odważnymi zdjęciami.

Zobacz wideo Zaręczyny za kulisami "Top Model". Julia Sobczyńska oświadczyła się ukochanej

22-latka walczyła o wygraną dziesiątej odsłony "Top Model" z Nocole Akonchong i Dominiką Wysocką. Ostatecznie zajęła wysokie trzecie miejsce i postanowiła sprawić, aby końcówka przygody z telewizyjnym show stała się jeszcze bardziej wyjątkowa. Julia Sobczyńska oświadczyła się partnerce, a ta z radością wypowiedziała "tak".

Julia Sobczyńska od początku zdawała sobie sprawę ze swojego potencjału

Julia Sobczyńska, idąc na casting do "Top Model" zdawała sobie sprawę ze swojego niesamowitego potencjału. Modelka starała się wykonywać wszystkie zadania z ogromnym zaangażowaniem. Sobczyńska może się pochwalić świetnymi zdolnościami pozowania i chodzenia po wybiegu, co w połączeniu z jej urodą przyciąga wzrok.

Julia Sobczyńska pozuje nago z narzutą

Finalistka 10 edycji "Top Model" doskonale wie, że matka natura obdarzyła ją pięknym ciałem, o czym przypomniała w jednym z ostatnich postów na Instagramie. Julia Sobczyńska zapozowała nago z czymś w rodzaju kotary lub narzuty.

 
Tym razem trochę naga - napisała Julia Sobczyńska na Instagramie.

Fani zachwyceni ciałem Julii Sobczyńskiej

Fani nie kryli zachwytu widząc nowe zdjęcia finalistki "Top Model". Uważają, że wygląda jak prawdziwa posągowa piękność. Nie zabrakło także ciepłych komentarzy od pozostałych uczestników. Uważają, że Julia Sobczyńska wygląda ślicznie. 

Ale piękne.
Posągowa femme fatale.
Sztos totalny, napatrzeć się nie mogę - czytamy w komentarzach pod zdjęciem finalistki "Top Model".

Jak Wam się podoba najnowsze zdjęcie Julii Sobczyńskiej?

Więcej o: