Anna Lewandowska w niecodzienny sposób reklamuje nowe produkty do włosów. Na nagraniu trenerka jest topless!

Anna Lewandowska na InstaStories poleca produkty do włosów własnej marki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ale popularna trenerka prawdopodobnie pozuje topless.

Bądź na bieżąco. Więcej o polskim show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl.

Anna Lewandowska zadbała o to, aby nie być znaną tylko z małżeństwa z Robertem Lewandowskim. Stworzyła własne imperium fitness, ruszyła z firmą cateringową, a także założyła markę z kosmetykami naturalnymi. Trenerka postanowiła pochwalić się na InstaStories nowymi produktami do włosów, lecz schodzą one na drugi plan.

Nieudolny retusz zdjęć Małgorzaty RozenekNieudolny retusz zdjęć Małgorzaty Rozenek. Zaliczyła sporo wpadek z Photoshopem

Anna Lewandowska zdecydowała się na nietypowy krok. Topless reklamuje produkty do włosów

Anna Lewandowska już wielokrotnie promowała produkty sygnowane swoim nazwiskiem. Tym razem jednak wybrała dość oryginalny sposób, aby zareklamować nowe produkty do pielęgnacji włosów. Marka Anny Lewandowskiej odnosi ogromne sukcesy, a także prężnie się rozwija, wprowadzając nowe linie produktów. Najnowsze produkty to preparaty do włosów.  

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska w domowej stylizacji wygłupia się z Laurą. Skarpety zwykłe, ale warte fortunę! Trenerka zdecydowanie przepłaciła

Lewandowska opublikowała na InstaStories krótkie nagranie, na którym stoi w sypialni tyłem do lustra. Trenerka macha włosami na boki, przy czym prezentuje kondycję włosów po użyciu szamponu i odżywki, lecz to nie włosy grały tam pierwsze skrzypce. O wiele większą uwagę przyciągał fakt, że Ania nagrywa się w samych spodniach.

Trzeba przyznać, że Anna Lewandowska wie, jak sprawić, żeby było o niej głośno. Myślicie, że częściej będzie w taki sposób reklamować kolejne produkty? Używaliście kosmetyków z marki trenerki? Jakie macie zdanie na ich temat?

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna LewandowskaCo skrywają zakamarki salonu Lewandowskiej? Jest huśtawka i gablota z wazonami


 

Więcej o: