Anna Czartoryska-Niemczycka rzadko chwali się błogosławionym stanem. Teraz pokazała całą sylwetkę. Pod luźną sukienką widać ciążowe krągłości

Anna Czartoryska-Niemczycka niechętnie chwali się ciążowymi krągłościami. Teraz zrobiła wyjątek.

Więcej o życiu prywatnym gwiazd przeczytasz na stronie Gazeta.pl

Anna Czartoryska-Niemczycka spodziewa się kolejnego dziecka, o czym poinformowała na początku listopada. Od tamtego momentu rzadko pokazuje się w całej okazałości, jednak tym razem zaprezentowała sylwetkę.

Te gwiazdy ukrywały swoją ciążęTe gwiazdy ukrywały ciążę przed mediami. Sarsa ujawniła się dopiero, gdy urodziła

Zobacz wideo Anna Starmach pokazała brzuch po ciąży

Ciężarna Anna Czartoryska-Niemczycka w luźnej sukience

Anna Czartoryska-Niemczycka i jej mąż Michał Niemczycki spodziewają się czwartego dziecka. Aktorka poinformowała o tym, publikując na Instagramie zdjęcie, na którym trzyma się za ciążowy brzuch. Bardzo długo udało się jej utrzymać tę wieść w sekrecie. Kiedy jednak podzieliła się radosną nowiną, nieco się otworzyła i zdradziła np. jak udaje jej się łączyć macierzyństwo z życiem zawodowym.

ZOBACZ: Anna Czartoryska-Niemczycka o ciąży. Opowiedziała, jak łączy macierzyństwo z pracą: "Wymaga wielu kompromisów"

Aktorka na instagramowym profilu nie afiszuje się z ciążowymi krągłościami, jednak podczas publicznego wyjścia z mężem wybrała kreację, która podkreśliła brzuch. Tym razem pokazała się w luźnej sukience, w której w domowym zaciszu zabrała się za pielęgnację roślin. Choć sukienka jest luźna, to można zauważyć, że rysuje się pod nią ciążowy brzuch aktorki.

 

Anna Niemczycka-Czartoryska należy do tych osób, które raczej strzegą prywatności rodziny, w związku z tym nie zdradziła terminu porodu, czy płci dziecka. Skoro jednak ogłosiła, że jest w ciąży, to może z czasem podzieli się także innymi wiadomościami?

Przypomnijmy, że Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki pobrali się w 2013 roku. Aktualnie wychowują troje pociech - Ksawerego, Janinę oraz Antoniego. Najmłodszy synek pary przyszedł na świat w maju 2019 roku.

Anna Czartoryska i Michał NiemczyckiCiężarna Czartoryska-Niemczycka wymienia się czułościami z mężem. Piękna!

Więcej o: