Patrycja Mołczanow umawiała się z przyjacielem Natsu? Aspirujący influencer rozwiał podejrzenia fanów

Fani od jakiegoś czasu podejrzewali, że między członkiniami Teamu X, a pracownikami narodziły się głębsze relacje. Ostatnio Monika Kociołek pochwaliła się romantycznymi kadrami z wakacji z fotografem youtuberów. Teraz okazuje się, że jeden z przyjaciół Natsu ma za złe zachowanie jednej z dziewczyn. Potwierdził teorię fanów.

Więcej newsów na temat Teamu X przeczytasz na Gazeta.pl

Jakiś czas temu Natsu wydała piosenkę, w której gościnnie wystąpili przyszli członkowie jej nowego projektu. W "Duchach" mieliśmy okazję po raz pierwszy usłyszeć Paulinę Hornik, Psycholkę i Cegłę. Okazuje się, że utwór niesie za sobą ukryty przekaz. 

Zobacz wideo Natsu pokazała swoją codzienną wieczorną pielęgnację. Jak wygląda bez doczepianych włosów i sztucznych rzęs?

Jedna ze zwrotek w "Duchach" jest kierowana do członkini Teamu X

Fani szybko zauważyli, że pierwsze litery w wersach Dominika Henne, znanego pod pseudonimem Cegła tworzą imię "Patrycja". Aspirujący influencer zaśpiewał o relacji z dziewczyną, której chciał dać wszystko, jednak ona nie chciała tego związku. Oprócz tego pierwsza literka była podświetlona kolorem fioletowym. Jak wiemy, ten w Teamie X jest kojarzony z Patrycją Mołczanow.

Dominik Henne potwierdza teorię fanów

Dominik Henne potwierdził, że jego zwrotka jest skierowana do Patrycji Mołczanow. Przyznał, że dalej czuje coś do influencerki, ale nie chciał więcej powiedzieć na ten temat. Uważa, że sprawy sercowe są sferą prywatną. 

Szczerze? Tak. Dalej nie odpowiem, bo to jest moje personalne - Cegła zdradza, czy czuje coś do Patrycji Mołczanow.

Czy Patrcyja Mołcznow i Dominik Henne są w związku?

Na ten moment influencerzy nie potwierdzili czy są w związku. Patrycja Mołczanow i Dominik Henne z pewnością pozostają w dobrych relacjach. W mediach społecznościowych chętnie publikują wspólne zdjęcia i spędzają ze sobą mnóstwo czasu. Często możemy ich oglądać podczas wspólnych transmisji na żywo.

Myślicie, że Patrcyji Mołczanow i Dominikowi Henne uda się stworzyć udany związek?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.