Karolina Małysz na wakacjach. Dodała zdjęcie w kostiumie kąpielowym, jej mama się zachwyca. Piękny komentarz

Karolina Małysz przebywa w Meksyku. Na Instagramie relacjonuje, jak upływa jej tam czas. Profil córki śledzi Iza Małysz, która nie ukrywa swoich uczuć do jedynaczki.

Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na Gazeta.pl

Karolina Małysz stała się sławna jeszcze w dzieciństwie. Jej tata, Adam Małysz, odnosił wtedy spektakularne sukcesy w skokach narciarskich i zawsze mógł liczyć na wsparcie żony Izabeli i córki. Pomimo upływu lat, zainteresowanie mediów jej osobą nie opadło. Ostatnio głównie przez fakt, że Karolina w tym roku, we wrześniu, wzięła ślub.

Zobacz wideo Działo się u Małyszów

Karolina Małysz na wakacjach, jej mama komentuje

Jedynaczka Małyszów aktualnie przebywa na wakacjach w Meksyku. Na jej Instagramie pojawiają się relacje z wypadu.

Na najnowszym zdjęciu pozuje w stroju kąpielowym, siedzi tyłem do obiektywu. Przy okazji podzieliła się ciekawostkami na temat miejsca, w którym przebywa.

Jukatan słynie nie tylko z przepięknych plaż i tajemniczych ruin Majów. Jedną z najciekawszych atrakcji tego regionu są cenoty (cenotes), czyli naturalne studnie krasowe. Szacuje się, że na Jukatanie znajduje się ponad sześć tysięcy cenot, a część z nich, do dziś nie została zbadana - zaczęła wpis.

Później go rozwinęła:

Wstęp do cenoty jest płatny, a przed wejściem należy wziąć prysznic, aby nie zanieczyszczać tej krystalicznej wody. Kilka cenot zawiera dodatkowe atrakcje dla turystów - w obecnej na zdjęciu Cenote Hacienda Oxman przywieszono linę, na której można skakać do wody.
 

Pod postem pojawiło się wiele miłych komentarzy, w których internauci komplementują Karolinę. Swoim zachwytem nad córką podzieliła się także Iza Małysz:

Piękną a zarazem mądrą mam córkę... - napisała z dumą.

Jedynaczka odpisała mamie, dodając dwie emotki w kształcie serca w kolorze czerwonym.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.